Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólítsak le egy gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le egy gyönyörű lányt a buszon?

Figyelt kérdés

Hetente 1-szer szoktam látni,és nagyon tetszik nekem,de amikor ott ül egyedül....akkor egyrészt nem merem megszólítani,másrészt meg nem tudom h mit kéne mondanom.

Amúgy szerintem én is bejövök neki,mert szoktam vele "szemezni",de csak ennyi,meg utána esetleg egy mosoly.

Ha van ötletetek, légyszi segítsetek! Köszi! [17/F]


2011. szept. 30. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy a földönkívüliek is kétneműek-e mint mi.
2011. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
jegyeket bérleteket...
2011. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem köszönj neki és kérdezd meg, leülhetsz -e mellé. Aztán mondhatod, hogy bocs, hogy csak így leszólítod, de látásból ismerős, mert felfigyeltél rá, hogy ő is ezzel a busszal jár. Megkérdezheted pl. hova jár suliba.

Vagy legyen a kezedben egy könyv, amit szeretsz, mintha olvasni akarnád a buszon. Kérdezd meg, ismeri -e, szeret -e olvasni stb.

2011. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%

"Szerintem köszönj neki és kérdezd meg, leülhetsz -e mellé. Aztán mondhatod, hogy bocs, hogy csak így leszólítod, de látásból ismerős, mert felfigyeltél rá, hogy ő is ezzel a busszal jár. Megkérdezheted pl. hova jár suliba.

Vagy legyen a kezedben egy könyv, amit szeretsz, mintha olvasni akarnád a buszon. Kérdezd meg, ismeri -e, szeret -e olvasni stb."


HAHAHA mekkora lúzer szöveg! xD

2011. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem olyan rossz,de ez egy vicc lenne...hogy ott előpakolnék vmi könyvet.....szegény csajszi vagy strébernek nézne...vagy nem tudom....:/
2011. szept. 30. 23:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak simán add magadat...spontán határozd el h odamész és ami jön...én is ilyen vagyok (csak csajba :D) és én ezt már nem 1szer megcsináltam igy, és nem görcsöltem rá h jaj mit kérdezzek töle :D mindig jött valami ;]
2011. okt. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem pont ma történt egy ilyen szitu. Van a buszon egy tök cuki srác, és hát szoktunk "szemezni". És ma állok a metrónál, és egyszer csak a kezembe nyomott egy cetlit, amin az állt h mikor összenézünk miért mosolygok? Meg leírta, h hogyan találom meg facebookon. Sajnos nem tudtam neki válaszolni, és az a gáz, h nincs facebookom sem. Szóval legközelebbre kell írnom neki egy cetlit xD

Szóval szerintem légy te is ilyen kreatív, vagy bátorság, és lesz ami lesz :D 19L

2011. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pl. "Szia, leülhetek melléd?" Aztán elkezdtek beszélgetni. Hova megy, suli, el szokott-e menni valahová, kikkel, van-e barátja, minden hülyeségről lehet.
2011. okt. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Mindegy, hogyan szólítod le, a sikered csak a külsődön múlik.
2011. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

A cetlis srác nagy arc, tök jó. :D Regelj be a fészen, legalább rá tudnál nézni, vagy vmi ismerősödön keresztül nézd meg azért, kiderülne róla 1-2 dolog... Nem azért, hogy a net körül forog a világ, de azért az ilyen oldalakon elég sokat meg lehet tudni egymásról...


Kérdező, szemezz, mosolyogj, kerülj mellé, lökd meg véletlenül, aztán boccs :D A könyves tippnél mondok modernebbet, hallgass zenét, aztán kérdezd meg, h ugye nem hallani? xD Ez is sz.r, de legalább stréber nem vagy. :D

2011. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!