Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Van egy lány, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Van egy lány, akit szerettek,2 hónapja együtt vagytok. Egyszercsak berobban az életetekbe egy gyönyörű, nagyon jófej lány. Lent a többi. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtek a másik lánnyal,minden héten találkoztok,sokat beszélgettek,gyönyörű és nagyon jól érzitek magatokat vele..Otthagynátok a lányt akivel együtt vagytok?Állítólag szeretitek a lányt,de a másiknak folyamatosan bókoltok,írtok,keresitek..Nálatok ez hogy működik ? Előre köszönöm. 17/L
2011. szept. 19. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2011. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már van egy barátnőm és szeretem akkor miért dobjam el egy másik lány miatt. Az odáig oké hogy gyönyörű szép jó fej meg minden de azért a szerelmemet mégsem dobnám el. Persze csak haveri szinten találkozgatnék vele és ennyi.
2011. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 makikecske ***** válasza:
40%
én mindkettőt megtartanám. hidd el, jönnek még inséges idők, amikor a bohóc polírozásakor arra gondolsz, hogy mi a frászkarikáért kellett a Zsanettot dobnom a Kriszta miatt, amikor mind a két ribit is farkalhattam volna!
2011. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiú személyiségtől függ de ha ilyen látványosan adja a lapot a csajnak itt az ideje féltékenynek lenni...
2011. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Egy életed van! Azt válaszd, akivel jobban érzed magad. Nem vagy a házastársa, nincsen gyereked tőle, akkor meg szabad ember vagy, szabadon választassz. Ne vergődj olyannal, akinél a szíved, elméd tudja ,hogy van számodra még izgatóbb, aranyosabb, jobb is. Lépj! Egyértelmű,hogy én otthagynám a régit. Persze leüllnék vele, és a szemébe bele! mondanám, hogy elmultak az érzelmek, nem megy tovább, ki kell szállni. Ha emberhez méltóan búcsúzól el tőle, nem pedig kidobod mint egy rühes kutyát, akkor emészthető. El kell tudni fogadni, hogy a tűz egy idő után kialszik, ilyenkor tudni kell tovább lépni.
2012. aug. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
De sok a nem normális pasi! (28/F)
2014. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!