Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell kiszívni 1 lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kiszívni 1 lány nyakát?

Figyelt kérdés
kérlek rendes választ irjatok! mert örülnék neki ha tudnám hogy kell..
2011. okt. 1. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Vágd meg és szívd ki a vért.. Ilyen kérdést..

Hogy szívod ki a karod?Ugyanugy.


Reklám:

2011. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Minek akarsz neki belső vérzést okozni? (mert az, az apró erek elpattanak és kifolyik a vér, a lilás folt, ami minden színt felvesz az az ott ragadt vér...)
2011. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
elkezded puszilgatni a lány nyakát és beleharapsz és elkezded szivni de azért ne erösen mert akor belilul XD
2011. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nefigyelj a többiekre, sose csinéltad még biztos s gondolom érdekel. Elég könnyű meglátod. Ha csókolóztok a lánnyal akk lassan haladhatsz a nyakához és ahogy egy előző is mondta, a csaj nyakát elkezded csókolni, majd finoman megszívod. Ha még tényleg nem csináltad, akkor probáld ki előszőr a karodon, nézd meg hogy mennyire erősen csinálhatod. Szerintem a szívás hülyeség, de én szeretem, mert akkor nyoma marad annak, hogy voltál valaki olyannal akit kedvelsz, s ő is téged. Mindenesetre sok sikert :)
2011. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ nektek nagyon!:) nagyonköszönöm!
2011. okt. 4. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!