Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek rámenősebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek rámenősebb?

Figyelt kérdés

A srác azt mondta, legyek rámenősebb, de nem tudom, hogy csináljam (nem járunk...). Eléggé félénk vagyok :))

19/L


2011. okt. 1. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsit próbáld meg magad illegetni előtte, vagy néha ha látod hogy ő is szeretné akkor menny hozzá közelebb, ölelgesd meg, vagy aggy neki egy puszit.. csak azért írom így mert azt mondod nem jártok, és nem tudom meddig mentek el.. ha tovább is akkor szerintem arra gondolhatott hogy menny oda hozzá, és mondjuk csókold meg, ha pedig kettesben vagytok akkor egy kis tapi vagy hasonlók.:D és szerintem ne legyél félénk..:) egy fiú se evett még meg..:D 18/l
2011. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor is merjek ilyen lenni, ha kissé ellentétesen viselkedik? Például megölel, de közli, hogy ne értsem félre... de aztán megint megölel és majd kiszorítja belőlem a szuszt :D Ilyenkor mi a teendő? :)
2011. okt. 1. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem alaptermészeted a rámenősség,akkor nehezen fog menni.Inkább magadat add,és lesz majd aki nem akar átformálni.
2011. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, de egy kicsit akkor is változnom kéne xD
2011. okt. 1. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
ha mondjuk megszorít, finoman harapj a kezébe, érj hozzá a nyelveddel. Nem kell feltűnőnek lennie, de a kisugárzásodból úgyis érezhet lesz, hogy változtál, hogy biztosabb vagy magadban!
2011. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tépd le a gatyóját, és vedd a szádba. Ne haragudj de rögtön ez ugrott be, hogy legyél rámenősebb.

Miért kell egy lánynak rámenősebbnek lennie? Te jó ég, hol élünk???

2011. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát nem éppen ilyesmire értette szerintem O.o
2011. okt. 3. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!