Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten megismerkedtünk. Hamaros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taboo19 kérdése:

Neten megismerkedtünk. Hamarosan jön a randi. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


körülbelül 1 hónapja megismertem egy aranyos és szimpatikus lányt (19) a neten. Messze lakunk egymástól, így kb. 3 hét múlvára tervezünk egy "randiféleséget". Nagyon jól kijövünk és mindkettőnk részéről lehet belőle komoly kapcsolat is.


A kérdésem az, hogy az első tali vagy randi (bárhogy is hívjuk) alkalmával mit illik vinni a lánynak (márha egyáltalán vinni illik valamit, kis ajándék, stb)? Sokat olvastam róla, de semmi nem győzött meg igazán. Én személy szerint egy szál vörös rózsát vinnék neki, de nem tudom mi legyen.


Szívesen fogadom az érett ötleteket/válaszokat/tanácsokat a találkozással kapcsolatban is.


Előre is köszi,

F/19


2011. okt. 28. 22:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 hónapja ismeritek egymást, lehet virág.
2011. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszodat. :) További vélemények is érdekelnek.
2011. okt. 28. 22:28
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne vigyél semmit. nem tartom jó ötletnek. sok sikert a randihoz ;) tudom h közhely, de add magad, ne izgulj, és ami a legfontosabb NE akarj bevágódni nála. A nőkkel egy dolgot kell csinálni: beszélgetni. Hagyni, h elmondja ő a dolgát, te a te dolgodat, és ha tényleg egy húron pendültök, nagyon jól fogjátok magatokat érezni :)
2011. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok, csak nekem a jövő héten lesz a találka. Én nem terveztem vinni semmit, mert ha nem jövünk be egymásnak élőben akkor kínos lenne a helyzet. (azt mondjuk nem tudom ő szeretne-e valamit)
2011. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
meg ha viszel vmit, könnyű prédának, esetleg egyenesen papucsnak tarthat.
2011. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Kedves 3. kommentező. Köszönöm válaszodat és jókívánságaidat. Tehát szerinted nem érdemes az elején virággal kezdeni. Igazából nem vagyok tapasztalt ilyen téren ezét is kérdeztem.


4. kommentező: neked pedig sok sikert kívánok, remélem összejöttök ;)

2011. okt. 28. 22:34
 7/22 anonim ***** válasza:

tuti nem. :) kérlek olvasd el ezt, és okulj. sok, d megéri


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__23091..

2011. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a virág nem jó ötlet ezek szerint? Szerintetek ne vigyek neki semmilyen apróságot?
2011. okt. 28. 22:38
 9/22 anonim ***** válasza:
nem. elolvastad már amit linkeltem ?:D
2011. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 _Jessy_ ***** válasza:
100%
De vigyél! A nők igénylik az ilyesmit. A virág jó lesz, de szerintem ne vörös rózsát. Inkább feheret...
2011. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!