Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor egy csajjal beszélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy csajjal beszélek (olyannal aki teszik nekem) milyen témákról lehetne beszélni vele? 13F

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Paleoasztronautika, kriogenetika, neuro-lingvisztikus programozás. Ezek a legnépszerűbben a csajok körében!
2011. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
13 évesen? kérdezd meg hogy milyen barbibabája van otthon, aztán vidd el a babáját egy körre az új távirányítós kisautóddal.:D
2011. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztem kérdezd a hobbijairól, miket szeret csinálni szabad idejében, jár-e valamerre hétvégenként (de ha ő is 13 éves akkor szerintem ne ilyen nagy bulikban gondolkodj, hacsak nem ,,érettebb,, a koránál és már nem b*szik fűvel, fával).

Vagy kérdezz a családjáról ha nem ismered még őket, van-e testvére...ilyenek! :S De nemtom mennyire ismered már!

2011. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindegy csak róla vagy rólad szóljon.
2011. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
am jó mert ha 13 évesek irnak ide akkor megy a barbizás meg ilyenek de ha 14 évesekről van szó akkor azok már b@sszanak mi?
2011. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem kell így lenézni a 13-14 éveseket.. egyáltalán nem barbizás meg semmi.. én 13 éves fejjel látom ezt így...

vannak érett 13 éves lányok/fiúk...

magatokról, zene, könyv, film, "ami jön"

2011. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!