Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témákról lehetne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MyItBe kérdése:

Milyen témákról lehetne az első találkozáson beszélni a partnerrel?

Figyelt kérdés
Holnap találkozok egy lánnyal és megvan a tervem, hogy mit csináljunk, de félek, ha kifogyok a tervekből, unalmassá válhatok a szemében. Ebben kérem segítségetek.
2010. jún. 27. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
sex?Ki hányszor csinálta milyen pózban szopott-e a lány, nyalt-e a bácsi
2010. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
arról hogy itt kérdezel :D
2010. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
női fociról
2010. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Szerintem bármiröl!Adni fogja magát!De pl ilyenekröl:Hogy telt a napja?-sztem ez a legjobb kérdés

ebböl több olyan információ kapható amivel tovább tudod görditeni a beszélgetést:D

Nekem bevált-tapasztalatból mondom

2010. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Első! Egynek nem is rossz, igaz finomabban kell kérdeznem
2010. jún. 27. 20:23
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 20:23-as! Jó ötlet, köszi! És a női foci is!
2010. jún. 27. 20:26
 7/14 anonim ***** válasza:

Most fogtok elöször találkozni, vagy már ismeritek egymást régebbről is? Nem mindegy. Ha már régebbről ismeritek egymást akkor olyanokról beszélj vele, ami tudod, hogy foglalkoztatja pl: a kutyája, a hobbija, bulik, barátai stb..

Ha most találkoztok elöször, akkor pedig kb mindent megkérdezhetsz pl: vannak e tesói, hol él, szülőkkel e vagy már külön, mit tanul vagy mit dolgozik, ha dolgozik szereti e munkáját, mit csinál szabadidejébe, hány partnere volt eddig stb..

2010. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Remek! Köszi! Ezek mind nagyon jók. Amúgy most találkozok vele először.
2010. jún. 27. 20:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves 20:27-es! Nagyon tetszett a kommented én is hasonló helyzetben vagyok de itt nem nagyon akarok kérdezni, nem beszélhetnénk privátban??
2010. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20:38, ha gondolod válthatunk emailt, de akkor te írd le az emailcímed max majd küldök rá egy üres levelet, aztán kérdezhetsz, de én semmiképp se akarom ide kitenni az enyémet!
2010. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!