Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most örült vagy mi van vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most örült vagy mi van vele? (hosszabban lent. )

Figyelt kérdés
Van az évfolyamtársaim között egy fiú akivel egy csoportban vagyok és egymás mellett ülünk németen heti ötször. Hasonló az érdeklődésünk, jól kijövünk az órákon mikor beszélgetünk. Be kell valljam, hogy megtetszett nekem. :) Viszont a német órák után vagy előtt, a szünetekben és a suli után a menzán. Még csak nem is néz rám ha köszönök. Volt már többször is, hogy beszólogatott és goromba megjegyzéseket tett. Egyszer miközben siettem a folyosón a lábát direkt kirakva elém felbuktatott és még jót is kacagott rajta. Nekem tetszik a fiú. De nem tudom miért viselkedik így a tanórákon kívül. Segítség, most mit tegyek? (Komoly válaszokat kérek) 15/L
2011. okt. 1. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Krisztína te vagy az? :D
2011. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert éretlen és így fejezi ki a vonzalmát, úgy is mondhatnám "ilyenek a fiúk".
2011. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

beszól, felrúg, tudomást sem vesz rólad , oszt mégis bejövök.

Mazochism forever!

2011. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bejövős*
2011. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!