Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elmenjek? összejöh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek? összejöhetnék vele? (hosszabban lent. ;)

Figyelt kérdés

kicsit hosszú lesz, meg elsőre lehet hogy bonyolult, de megpróbálom elmondani.


Van egy fiú... (nevezzük Petinek...)

..a nagynénjémnek van két gyereke. az egyik egy hét éves fiú a másik egy 3 éves kislány. unokatesómnak a legjobb barátjának bátja a "Peti"...


"Petiék" sokszor szoktak a nagynénjéméknél lenni az egész családjuk jóba van az én egész családommal.


eggyütt járnak nyaralni a nagynénjémék a "Petiékkel" (anyukája, apukája, 7 éves öccse, és ő) (+az én nagynénjém, férje, 2 unokatesóm)

párszor szoktam vele találkozni a nagynénjéméknél, mikor pont én is ott vagyok és ő is.. külön nem szoktunk elvonulni és beszélgetni, csak ugy együtt mindenkivel.. de azért jól el szokztunk lenni, hülyülünk..


(ismerjük is egymást, nem csak annyi h láttam párszor)


ééés nekem eléggé tetszik.


minden évbe eggyütt járnak nyaralni külföldre.. a nagynénjém megkérdezte, hogy nem-e szeretnék elmenni velük? azt montam hogy még nem tudom....


szerintetek elmenjek? persze, nem a családja elött szeretném "rávetni magam" de ez talán egy jó alkalom lenne, hogy megismerjük egymást jobban, és talááán után lehetne is valami... legalábbis szeretném


(a barátaim szerint elmehetnék,és ez kihagyhatatlan.. szerintük jó lenne ha összejönnék vele, ismerik nagyjából.. a városban ő elég menőnek számít, sokan ismerik meg a lányok eggyik "kedvence" de ő sem az a divat járásos típus, átlagosnak mondanám, de mégis annyira... :)


.. ő 2 évvel és 5 hónappal idősebb nálam.. :S

(tényleg tetszik, és nem az a divat járásos fajta vagyok, normális vagyok, nem iszok, energia italt sem, nem cigizek.. meg semmmi, 4-es tanuló vagyok.. nem szembetűnő, hogy annyival idősebb nálam. én se vagyok a gyerekes tipus, ő meg nem az az érett "nagy fiú" típus (ő se iszik, meg semmi, biciklizik "kerozik") szoktunk hülyülni, de nem hiszem hogy gyerekesnek gondolna... én sem tartom magam annak.. hozzá... amugy mosolygós, vicces típus vagyok, de nem gyerekes..


szerintetek elmenjek?? van esély rá hogy összejöjjek vele?

nem feltűnő, hogy azért is szeretnék menni, mert bejön??


(amugy az ő családja is bír engem, meg az én családom is bírja őt..)


2010. dec. 24. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj.
2010. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj!
2010. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze,ilyet nem szabad kihagynod!
2010. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj:) sok sikert;) és am a 2,5 év korkülönbség semmi, ha jól elvagytok:)
2010. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:))) jaajj úgy örülök, hogy ilyeneket írtatok.. :)


és nem lennék szerintetek a családjának, teher, hogy én is megyek?? de végülis nekik csak jó lehet ha megyek, mert a három kisseb gyerek velem nagyon elvan, és addig ők is ellehetnek.. :D remélem "Peti" is jól el lesz velem... :)


ismerem, de bartoknak nem mondanám magunkat.. mert nem napiszinten beszélünk, de amikor találkozunk unokatesóméknál, mondhatni hogy jól elvagyuk.. ha nem nyomul erősen meg semmi akkor nem fog úgy lejönni, hogy rá akaszkodok?


annnnnnnyira szeretném, hogy jól süljön el...

2010. dec. 24. 22:29
 6/9 A kérdező kommentje:

* barátoknak

* napi szinten

2010. dec. 24. 22:31
 7/9 A kérdező kommentje:
* ha nem nyomuLOK erőssen... elírtam..
2010. dec. 24. 22:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj! Látszik h te is menni akarsz ;)! Szval csak hajrá!
2011. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D igen, el szeretnék menni.... csak nem tudom hogy ő mit szólna hozzá... de remélem jól jövök/jövünk ki belőle... :)
2011. jan. 27. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!