Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 eves lany vagyok van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 eves lany vagyok van egy srac akivel nagyon sokat beszelgetek meg. Ez-az nagyon jol megvagyunk. Es sokszor mondta, hogy bejovok nekii de es hogy tobbet akar . Annal hogy csk beszelgessunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak az a baj hogy van egy lany akinek pontn ugyan ezeket mondja irta nekem az sms-t hogy ..nagyon kivan es akar egy csokot es reninek is ugyanezt irta..mit tegyek hogy szajon mar le renii rolla?
2011. máj. 10. 22:24
 1/3 anonim válasza:
Ha egy másik lánnyal is kavar akkor jobban jársz ha ejted őt , mert téged és a másik lányt is csak kihasznál.Jobban jársz,mert ha vele maradsz akkor később biztosan meg fogod bánni.Szerintem keress egy olyan srácot aki elfogad olyannak aki vagy,és ha te nem akarsz többet csak beszélgetni, vagy szórakozni akkor ne hagyd magad hogy rávegyenek olyanra amit te nem akarsz.
2011. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az egyik lehetőség valóban az, hogy tudja mit akar és nem éppen tisztességesek a szándékai, a másik pedig hogy nem tudja mit akar és igyekszik minden lehetőséget kihasználni. A második lehetőségről indulva javasolnám esetleg kezdd el te mondani mit szeretnél csinálni, és ha a te irányító szereped (ami remélhetőleg nem megy át dívás parancsolgatásba :D ) akkor elárulta magát, hogy nem kíváncsi rád és az első pont vonatkozik rá, amire az előző válaszoló megoldása a válasz.
2011. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonok mindent..de osszejott a dolog..most mar minden szep es jo!
2011. máj. 13. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!