Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet ez? És beválhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ez? És beválhat?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel régebb óta beszélgetünk meg találkozgatunk, megbeszéljük a szerelmi ügyeinket meg mindent. Kb 2 hónapja azonban elmondtam neki hogy nem lennék ellenére egy kapcsolatnak. Ő ugyanezt mondta, de rá egy hétre azt, hogy most nem igazán hiányzik neki 1 kapcsolat. Azóta is beszélgetünk meg találkozgunk de nem annyit. Ha ismét szeretnék vele összejönni, jó ötlet, hogy pl. eltűnök előle egy időre, hogy hiányozzak neki? Mert sokszor keres, pl mindig ír msnen, felhív hogy nincs-e kedvem kimenni vele stb.. Komoly választ várok. Főleg lányoktól

16f


2011. okt. 2. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Eltunni nem jó, én kipróbáltam és egy másik srác már mozdult is. Beszéljétek meg, mond hogy szereted. Dobj egy ilyen dumát hogy: "Tudom hogy nem hiányzik neked egy kapcsolat, de mit szólnál A kapcsolathoz?"

Ne legyél hulye, nyomulj rá, próbáld meg megcsókolni. Tapasztalatból a csajok szeretik a magabiztos srácokat. Ha már olyan rég óta ismeritek egymást, mutasd egy másik oldaladat, mutass neki vmi újat, a csajok utálnak unatkozni. Pl tanulj meg Rubik-kockázni (buknak rá a csajok), estleg pár kártyatrukkot, valami mutatványt, korin tanulj meg trukkozni (ja, a deszka fiúsabb, a lányok inkább koriznak, de nagyot nosz a szemében ha te tanítod meg ot valamire).

Végezetul a jól bevált virág... rózsát ajánlok, ne dobd ki rá az osszes pénzed, de ne is a legolcsóbbat vedd (ugyanez csokival). Egyszerre mindig 1, azaz egyetlen egy ajándékot adj neki. TUTI belédesik. Nagyon sok szerencsét.

15/F

2011. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, csak az a gond, hogy minden oldalamat ismeri. Mindent tud rólam, szó szerint, úgy ahogy én is róla. Ráadásul a legjobb haverom az unokatesója, úgyhogy ha valamit csinálok egyből megtudja.. Arra gondoltam, hogy egy ideig nem beszlégetek vele kb 2-3 hétig, utána megpróbálok változtatni a hozzáállásomon aztán úgy.

És köszi a tanácsokat.:)

2011. okt. 2. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!