Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szórakozóhelyeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szórakozóhelyeken miért jártok mindig kisebb csoportokban? Még ezzel is nehezítitek, hogy valaki beszélgetést kezdeményezzen veletek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Mert ők a barátaim. Egyedül nem megyek szórakozni.
2011. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 szamóca.. ***** válasza:
95%
mert ha egyedül ülnék nem lenne szórakozás.
2011. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
mert olyanok mint a tyúkok, mennek, mennek együtt és megy a pípiípípípípí
2011. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A pasik talán nem haverokkal járnak? Na látod...
2011. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az egyedülálló pasik nem feltétlenül járnak a haverokkal.
2011. okt. 3. 17:55
 6/17 Narwik ***** válasza:
80%
Én félnék egyedül elmenni :S
2011. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert baz.meg veszélyes én nem is mernék egyedül elmenni és igen pont azért h megnehezítsük az ismerkedési dolgot de nem veled szemben hanem a zaklatós idiótákkal szemben meg egyedül nem szórakozás amúgysem.
2011. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány olyan lány volt már akit így kaptak el és erőszakoltak meg mert egyedül sétált hazafelé buli után?Senki nem olyan hülye h kockára tegye a testi épségét.Így biztonságosabb.
2011. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták: mert veszélyes is lehet.

Na meg az milyen szórakozás, hogy elmegy egy nő egyedül, és bámul kifelé a fejéből és arra vár, hogy valaki leszólítsa... milyen szánalmas ez már.

Meg azért is megyünk csoportban, mert nem ismerkedni megyünk, hanem hogy együtt jól érezzük magunkat.

2011. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Amit már leírtak előttem. Egyrészt nem indulok meg az éjszakába egyedül, mert veszélyes. Szórakozni se egymagamban szoktam. És aki nem elég tökös, h odajöjjön hozzám, attól függetlenül, h vannak-e a közelemben...nos, az az ő baja.
2011. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!