Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar a nők túlnyomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a nők túlnyomó része a szórakozóhelyeken csak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hova lettek a "ribancok"?
2011. okt. 9. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye most viccelsz??? Hol laksz te??? :D
2011. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy megyeszékhelyen
2011. okt. 9. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

:D


Nem tudom, én valahogy pont fordítva veszem észre és elsőre f*szracuppanósból van igen sok.

2011. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2011. okt. 9. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Ja, akkor ezért.

Ezek általában 15-17 éves pitsák, akiknek te már érett férfi vagy, picit remélik, hogy saját kocsival és keresettel...


Diszkóban a tartós kapcsolat azt jelenti, hogy ha veszel nekik pár cuccot, többször is lexopnak.

2011. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy sok csaj nem amiatt jár szorakozóhelyre mert dúgni szeretne, hanem mert talán csak kitombolni szeretné magát meg levezetni a feszültséget. Ilyen esetben meg persze, hogy jól jön egy csávó, aki kedves hozzá meg táncol vele. Amért szóba elegyedik a csaj a csávóval nem azt jelenti, hogy szexelne is vele. Azért kimondottan olyan csajok, akik a szexért járnak bulizni nem sokan vannak, mert akik hajlandóak belemenni egy kalandba, általában valamiféle fizetséget várnak el, pl. pár italt fizetsz neki meg ilyesmi vagy esetleg, ha gazdag vagy rádszállnak abban a reményben, hogy miután egy fergeteges estét nyújtanak, netán behelyezed őket a barátnői pozicióba, ami persze nem történik meg, mert általában inkább a rib@nc kategória nyertesei lesznek. Tehát az a lényeg, hogy kifogyóban vannak a szexelni akaró rib@ncok, manapság már mindenért fizetni kell.
2011. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Baz.d meg. Diszkóba azért kell járni hogy lehessen zenét hallgatni,táncolni és jól érezni magunkat.
2011. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtom ti hogy vagytok vele de én pl azért megyek oda h jól érezzem magam és nem azért hogy egyik pasiról menjek a másikra. Persze táncolgatok pasikkal ha bejön vagy jó kedvem van...de csóknál tovább én még soha nem mentem..és csók is csak olyannal volt akit látásból már régebb óta ismertem és tetszett is...meg szeretek azért is járni mert jó hallani ha azt mondják h jól nézek ki...és nekem nem kell ahhoz le*opnom senkit hogy meghívjanak egy italra...

18/L

2011. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!