Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 év körüli nők, titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli nők, titeket is a nagydumás, jólöltözött pasik vonzanak vagy azért most nagyobb fontosságot kapnak a belső tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok, hogy a tini periódusban, mindig a legmenőbb pasi tetszik a legtöbb csajnak.Ez a pasas már szinte sztereótipikus, sportos, izmos, magabiztos, kibeszéli a csajokat a bugyijukból bla bla...


Most igy érettebb fejjel, ugyanazt a tipust választjátok vagy sokkal jobban örültök a komoly gondolkozású, nyugodt, szorgalmas pasiknak.Most is arra vágytok, hogy lázba hozzon a pasas, vagy jobban akarjátok, hogy biztonságos legyen érzelmileg,családszerető stb.


2011. okt. 5. 07:30
 1/9 napietus ***** válasza:

vonzalom nélkül nincs kapcsolat :) de a belső tulajdonságok ugyanolyan fontosak, mint pl. a megbízhatóság vagy az intelligencia.


jólöltözöttség pedig minden korban elengedhetetlen, csak mást ért ezalatt egy kamasz és mást egy felnőtt.


29/N

2011. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nkem tiniként sem a legmenőbb pasik jöttek be, szóval nem tudok véleményt mondani, kb. ugyan azok az elvárásaim, persze annyia különbség, hogy sulisként ugyebár még nem dolgozik a fiú,de idősebbként már ez fontos lesz, hogy ne legyen link alak, persze nem zavar ha suliba jár(csak ne az án ktsgemen)

26/l

2011. okt. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kell, hogy legyen vonzalom!

A nagyon izmos pasik soha nem vonzottak, az öltözködés sem számít annyira, ne legyen szakadt, ápolatlan.

Belsőleg pedig igen, legyen magabiztos, nagydumás. Ugyanakkor biztonságot nyújtó, családszerető, érzelmes.... és hozzon lázba!

32/N

2011. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez olyan mint mikor egy fiú elvárja, hogy a csaj legyen gyönyörü is és házias is és kedves is és ne legyen hisztis...és igy tovább.Pedig egy idő után az a fiú is rájön, hogy azért ideje lenne felébredni az álomból...mert a kevésbé szép nő is megfelel, vagy a kicsit hisztis csajt is el lehet fogadni stb stb.


Értékelem a válaszotokat, de elmondtam az én álláspontomat is.

2011. okt. 5. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 16:10

Előtted szóló vagyok és nagyon is megértelek. De nem biztos, hogy feltétlenül alább kell adni bizonyos igényeket. A férjem pl. olyan tulajdonságokkal rendelkezik, amit fentebb leírtam és szerinte én gyönyörű vagyok, kedves és házias. Ő is azt kapta meg bennem, amire vágyott, én is benne azt, amire én vágytam.

Persze nekem is vannak napjaim, amikor kevésbé vagyok szép, vagy kedves, neki is, amikor kevésbé magabiztos és erős, de szeretjük egymást, ez már nem számít.

2011. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot nektek, talán eljön az én időm is.
2011. okt. 5. 16:24
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 16:24


Köszönjük!

Biztos eljön a te időd is. Engem is értek nagyon kemény csalódások már és mégis sikerült megtalálni a szerelmet. Nem szabad feladni. :)

2011. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen...de én már 30 vagyok :)
2011. okt. 5. 16:44
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 16:44

Mi 29-ek voltunk, mikor megismerkedtünk. :)

2011. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!