Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg lehet bízni valakiben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bízni valakiben, akinek nemrég ért véget egy komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, eddig csak egy randink volt, de az nagyon jó, viszont 2 hónapja ért véget az eddigi egyetlen komoly kapcsolata. Nem beszélt a lányról, csak ennyit, hogy nemrég szakítottak, de néhány hónapja még nagy volt a szerelem. Tudom hogy ez emberfüggő, mégis érdekel a véleményetek, belemennétek-e egy ilyen kapcsolatba?

21/L


2011. okt. 5. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is nemrég ért véget egy komoly kapcsolatom (kb 2 hónapja) és azóta együtt vagyok egy másik sráccal. a világon mindennél jobban szeretem. :) szerintem ne félj te se attól a fiútól. :)
2011. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:
Ez gondolom egyénfüggő, én szakítottam a volt barátnőmmel és pár hét múlva megismertem a jelenlegi barátnőmet. Az hozzá tartozik, hogy sokáig húztuk, kiábrándultam belőle és mikor szakítottunk már nem éreztem semmit. Szóval igen... Meg lehet bízni, de az én esetem nem garantálja, hogy törvényszerű!
2011. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ismerd meg, ne kezdj vele kapcsolatot amig nem ismered annyira hogy eltudd dönteni, hogy bízhatsz e benne. ez akkor is igy volna ha nem most ért volna véget egy kapcsolata. de a bizalom alap, bizalom nélkül szart sem ér egyetlen kapcsolat sem!
2011. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én pont 2 hónap alatt felejtettem el az exem. már megismertem egy srácot, igazából össze is jönnék vele, ha egyszerűbb lenne a helyzet, na mindegy, ne menjünk bele. :D szóval szerintem 2-3 hónap elég ehhez... hajrá :)
2011. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) akkor gyanakodva, de adok egy esélyt a dolognak!
2011. okt. 6. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!