Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Üdv, túl vagyok egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv, túl vagyok egy kicsit félresikerült csókolózáson. Tanácsokat kérnék, hogy fogjak hozzá?!

Figyelt kérdés
Na szóval, sikerült "csókolózni" egy lánnyal, de tulajdonképpen inkább amolyan puszi féleség volt csóknak álcázva (igen, megmagyarázom). Tanácsokat kérnék, hogy kéne nekifutni ennek a nyelves csóknak, mivel (nézzetek b*zinak) de nekem ez lenne az első, neki persze gondolom nem, ezért lehet hülyén jött le neki ez a félresikerült csók, de remélem bír annyira, hogy emiatt nem fog félbeszakítani mindent.
2011. aug. 29. 01:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki hogy még nem csináltad ... és majd ráérzel amikor ott vagy...úgy kezd majd amikor a "puszit" adtad
2011. aug. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ezt magyarázni nem nagyon lehet ezt érezni kell ;)
2011. aug. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges parázni, nekem úgy jött le az első csókom hogy smárolt volna le én meg cuppanóst a szájüregbe ami szépet szólt.. :D

Legközelebb sikerülni fog, csak ENGEDD EL MAGAD és menni fog. :)

2011. aug. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodt légy, koncentrálj arra, h húúdejó a csaj :D Én úgy csináltam az elsőt, hogy arcra puszi, aztán még pár puszi egyre közelebb az ajkakhoz, és akkor ott már ment a nyelves :) Így a csaj is számít rá, könnyen fog menni!
2011. aug. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ilyen rövid idő alatt ennyi válasz, (L) u guys :D


ezt az utolsó tanácsot megfogadom, lehet mikor legközelebb találkozunk akkor átkarolva eljátszom, köszönöm a tanácsokat!

2011. aug. 29. 01:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki hogy ez volt az első ha még nem tudja. Nem hiszem hogy emiatt ott hagyna bár attól is függ hány évesek vagytok.

Nekem ez első csókom úgy nézett ki hogy rögtön átdugtam a barátom szájába a nyelvemet és a nyelve alatt elkezdtem nyalogatni:D

Szerintem először adj puszikat a szájára aztán nyisd ki a szádat utána dugd át a nyelved a szájába és innen szerintem meni fog:)

2011. aug. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké. Utána? Számoljam meg hány rossz foga van?:D
2011. aug. 29. 02:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg milyen íze van a nyelőcsövének!
2011. aug. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szedd le a fogairól a lepedéket
2011. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!