Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik szerint egy kapcsolatnak már az első találkozón össze kell jönnie?

Figyelt kérdés
Tehát akik szerint nem lassú folyamat, hanem az első "randin" kell hogy legyen több, smárolás pl., mert ha nem, akkor az a pasi egy puhap.cs, és onnantól hazudni kell neki, meg hagyni a francba?
2011. ápr. 20. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
van ilyen barátnőm, de én nem vagyok ilyen
2011. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajjj, dehogyis!

Ez egy hülyeség, és egy r*banc gondolkodik csak így. Ki mondta neked ezt a hülyeséget?


Egy tartós kapcsolat hetekig-hónapokig érlelődik.


Tizenévesek cáfolataira nulla tapasztalattal nem vagyok kíváncsi.

2011. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igazából az én esetem volt ilyen, pedig a leányzó 23 éves.

Azt volt, hogy volt 1 baráti találkozó (egyedülálló lett, én meg kicsit tapogatózni akartam, mármint nem fizikai értelemben).

Aztán meg kezdett ingerültebben reagálni leveleimre, és hát kiderült hogy azt hitte van valami, és kiderül első találkozón, dehát nem derült ki számára.

Egyébként is, általában ha egy lány igy megváltozik, akkor az azt jelenti hogy csalódott, és nem úgy alakult valami azon a találkozón, ahogy elképzelte

2011. ápr. 20. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Előre leszögezem, nem vagyok ribanc.

De:

Eddig minden kapcsolatom úgy volt, hogy már az első találkozáskor volt csók, meg megbeszéltük, hogy akkor megpróbáljuk, stb.

Ha bejövünk egymásnak, akkor mit kell megjátszani az önmegtartóztatást? (Nyilván nem fekszek le vele első alkalommal, de ha első randin nem játszunk nyílt lapokkal, nem csókolózunk, hanem "na majd találkozunk még azt meglátjuk", az már régen rossz, azokból nem is lesz semmi... Legalábbis a tapasztalat ezt mutatja.)

2011. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nyilván nem húsz találkozóig húzná az ember.

De neki épp most lett vége egy párkapcsolatának, 3 hónapja. Erre tekintettel kell lennem. És egyébként is úgy tünt, hogy jólérzi magát egyedül.

Meg is kell ismerni egymást jobban, nem?

2011. ápr. 21. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!