Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyomulásnak számít a randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulásnak számít a randira hívás egy lány esetében? 24/L

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés után találkoztam egy fiúval, eddig kétszer. Az elsőt ő kezdeményezte, a másodikat én. Nem egy városban lakunk, de mostanában van itt pár elintéznivalója. És mondta, h. ha épp ráérek, és arra járok, amerre neki dolga van, akkor nyugodtan szóljak, aztán összefutunk. Így történt a 2. talink. Levelezgetünk, aztán mindegyikünk írja, h. majd mesélek, stb, stb. De jó lenne egy köv. tali is. Célozgassak rá vhogyan, vagy írjam meg neki, h. ekkor és itt talizzunk, ez nyomulás lenne, vagy inkább egyszerűen csak várjak? Nekem ő tetszik, de nem tudom, h. ő mit érez irántam. Tisztában vagyok vele, h. nem biztos, h. szerelmi kapcsolat lesz ebből, de jó lenne vele talizni, ismerkedni. Tudom róla, h. az a véleménye, h. inkább egy fiú hívja el a lányt vhová. Viszont ő mondta, h. ha épp arra járok, ráérek, akkor szóljak neki.
2011. okt. 7. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
A fiúnak kell elhívnia a lányt.
2011. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nyomulás hiszen személyesen többet meg tudsz a másikról mint a levelezgetésből..


24/N

2011. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mivel nem tudom, h. neki tetszem-e vagy sem, nem tudom, h. ez most randi vagy csak simán tali. (Oké, már mondta anno fénykép alapján, h. jó az alakom, meg a 2. talin mondta, h. milyen csinos vagyok.) Mert beszélgettünk eddig csak, tehát puszin túl még nem jutottunk. És nem akarom, h. azt higgye, h. nyomulok. De akkor mégis hogy érjem el, h. találkozzunk?
2011. okt. 7. 10:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel el is várom valamilyen szinten, hogy egy nő is azért mutassa mit akar. Szerintem minden 2 félen múlik akár barátság akár kapcsolat, vagyis ha csak az egyik érdeklődik a másik iránt akkor az nem működik, így ha a csaj sose hozza fel hogy találkozzunk az már régen rossz :) msn-en is néha eljátszom, hogy nem írok rá hanem várom hátha ő ír :) Szóval szerintem egyáltalán nem nyomulás, legalább tudni fogja, hogy bejön neked és talán kicsit merészebb ha akar valamit ami neked se hátrány ha te is akarsz tőle :) 21/F
2011. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólj neki, hogy éppen arra jársz, és ráérsz... Vagy veszi a lapot, vagy nem. De ez biztos. :-)


Pedro

2011. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.


Éppen nagyon jól is kijöhetsz a dologból:)


csak hajrá!!!


30/f

2011. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és a bíztatást, nagyon aranyosak vagytok. :)
2011. okt. 7. 13:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha neten ismerekedtetek és nem hívott el a pasi, akkor szerintem nem jössz be neki. Én legalábbis csak olyan lánnyal randiztam netes ismerkedőn aki fénykép és dumálás alapján bejött.
2011. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

13:39-nek: A neten én kezdeményeztem (csak felhívtam magamra a figyelmet) :) , és ő írt, h. levelezzünk. Utólag megtudtam, h. mindenkinek nem ír vissza ilyet, csak aki tetszik neki v. legalábbis szimpatikus neki. Ő hívott el először, h. élőben is találkozzunk.

Ettől függetlenül persze lehet, h. nem akar tőlem barátságnál többet.

2011. okt. 7. 14:15
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Akkor hívd el! Ne tökölj!

Ha nem megy el, akkor majd randizok én veled. :)

2011. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!