Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Diszkóban nyitottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Diszkóban nyitottak vagytok-e idegen fiúkkal való ismerkedésre, vagy csak azért mentek le, hogy táncoljatok egy jót a barátokkal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Azért mennek le hogy meg legyenek tömve.
2011. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
csajok ez igaz? :D
2011. okt. 7. 11:27
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
igen
2011. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hulla részegek és nem akarnak leteperni, akkor igen. Mert ugyebár isemrekdésről volt szó, nem dugásról. Ha az volt a kérdés, hogy fel lehet-e szedni engem 1 este alatt, akkor a válasz nem.
2011. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

isemrekdésről = ismerkedésről


(Amúgy tényleg vanna olyan csajok is, akiket meg lehet dugni. A kollégámnak minden szombaton sikerül ilyet találni.)

2011. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Csaja válogatja. Amíg nem volt barátom, nem volt ellenemre az ismerkedés, bár egyéjszakás kalandom sosem volt így. Most már csak táncolni járok le.


Más kérdés, hogy pont azt tapasztalom, hogy ha odajön egy srác, és nem vagyok hajlandó öt percen belül smárolni vele meg nem hagyom, hogy fogdosson, akkor otthagy és továbbmegy olyan csajhoz, aki hagyja. Nem is emlékszem, valaha felkért volna-e már valaki "csak" táncolni.

2011. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 napietus ***** válasza:
a disco nyilvános hely, ahova bárki behemehet. én ilyen helyen sosem ismerkedtem, de táncolni szeretek :)
2011. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 napietus ***** válasza:
*bemehet
2011. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Én, ha van barátom, akkor nyilván csak táncolni megyek :D Ha nincs barátom, akkor általában nyitott vagyok az ismerkedésre :)
2011. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elsősorban bulizni megyek a barátnőimmel, meg kikapcsolódni a nehéz hét után! De ha úgy alakul akkor ismerkedek is, de ez ritkán van, mert sokan vagyunk csajok egy bandába és nem mernek odajönni a fiúk! :PP :D 17L
2011. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!