Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idegen lánnyal ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen lánnyal ismerkedni érdemes, ha igen hogy kéne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 21:16
 1/6 greeen ***** válasza:
húha egy újabb komoly kérdés!Mindenki idegen akivel ismerkedsz te észlény!:)
2011. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 life is beautiful ***** válasza:

1.mennyire igaz:D


szerintem úgy gondolja hogy nem ismeri régről. vagy egyáltalán nem, de mégis szeretne vele összejönni. hát figyu, érdemes vagy nem érdemes. ha akarsz valamit tenned kell érte, ezt tudom mondani és javasolni is:)

odamész dumálsz vele..én sem tudom mivel én sem vagyok egy nagy csajozógép ,bízd magad a spontanitásra:D

2011. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
érdemes , én még sohase láttam idegeneket , ha már meg szolitod kérdezd meg tole mi a szándéka velünk földiekkel
2011. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a próblémám...attól függ milyen korosztály vagy és milyen korosztályba keresel.Bizonyos korosztályig bulikban ismerkedhetsz.28-on felül már nem tudom...talán ha bemutatnak valakinek,sportkörökben.A lényeg a közvetlenség, kisugárzás...
2011. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=e8EXVbMu2GA Én megadnám a számoat:D 15L
2012. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értelmes kérdést nem tud feltenni senki.?
2013. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!