Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A vágyaimra vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vágyaimra vagy az eszemre kéne hallgatnom? :D

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, van tapasztalatom. Nemrég meghívott egy srác filmezni magához.. Nem vagyok belé szerelmes, de egyszerüen olyan szexuális kisugárzása van hogy nem tudok és nem is akarok neki nemet mondani...Mármint hogy átmenjek, de akkor ez gondolom azt jelenti hogy ott helyben le kell feküdjek vele, ha már elhívott. Nem? Vagy fiúk, ti az ő helyében mit gondolnátok ha kéretném magam és csak egy bizonyos idő után történne meg.. Vágyok rá meg minden, de nem akarom könnyen adni magam :) Remélem értitek mire gondolok..:/
2011. okt. 7. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha jól értem, a vágyaid azt sugallják, hogy átmenj és azonnal kefélj vele, míg az eszed azt, hogy átmenj és csak második próbálkozásra kefélj vele.


Az élet nagy problémái.


26/F

2011. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ó de aranyos, az eleje igaz de nem konkrétan erre gondoltam. :) a vége úgy nézne ki hogy az eszem azt súgja hogy először beszélgessünk meg ilyesmi dolgok, addig amíg a szépérzékem kibírja a vele való szex nélkül
2011. okt. 7. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
észpárti vagyok, de ebben az esetben inkább a vágyaidra, mert teljesen reálisak. csak figyeljetek a védekezésre.
2011. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem..Látom rajtad,hogy dugni akarsz egy nagyot.Szerintem ne kéresd magad,minél előbb kezditek,annál hevesebb lesz,teperd le,nyomd a puncidat az arcába,fröcsögjön a punaaaaa....Éjjáéjjááóóó
2011. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, és nem kell azt mutatnod, hogy nem vagy könnyen kapható, mert nekem úgy tűnik, egyikőtök sem szeretne párkapcsolatot a másikkal, szóval fölösleges kéretni magad.
2011. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Csak úgy mellesleg, ribi vagy.
2011. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó..tudtommal a "ribi" kifejezés más esetre igaz..:) gondolom van itt olyan aki még soha nem érzett szexuális vágyat valaki iránt..:/ sajnálom, így jött. kell nekem ez a fiú.*-*
2011. okt. 7. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
eszed nincs, marad a vágy
2011. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi(L) mert?
2011. okt. 7. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!