Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hetek óta csak egy lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetek óta csak egy lányra tudok gondolni, mióta először megláttam. Hogyan tudnék kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk, folyosón már többször láttam, de mivel ő alsóbb osztályba jár, és nincsen közös barátunk, nem tudom merre jár szórakozni, nem tudok kapcsolatba lépni vele. Letámadni se szeretném ,mert mi van ha a vonzalom nem kölcsönös, és azért kínos helyzetbe se szeretném hozni magamat. Köszi a segítséget.
2011. okt. 7. 19:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
18/F
2011. okt. 7. 19:00
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megszólítod a folyosón, nem számít letámadásnak. Először csak beszélgess vele, a testbeszédjéből is le lehet szűrni ezt-azt. Második-harmadik beszélgetésnél hívd el randira, ha úgy tűnik, hogy érdekled.
2011. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

beszélgess vele:)

bár nem tudom minden csaj másképp reagál, én ugy érzem hogy a normálisabb fajtából való vagyok, így szívesen elbeszélgetek idegenekkel is minden hátsó és lekezelő zándék nélkül!:D

15/L

2011. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De most odamegyek hozzá, akkor mit mondjak neki? Most nem kezdhetek el vele beszélgetni a folyosón ismeretlenül, hogy milyen napod volt, vagy ilyesmi.

2011. okt. 7. 20:16
 5/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan akár. Ha ismeretleneket szólítasz meg, beszélgetsz velük a legjobb, ha úgy teszel, mintha már ezer éve ismernétek egymást. Csak bátran, közvetlenül, és hajrá! 15/L :)
2011. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Legyél kedves és ha egyedül van akkor kezdeményezz szerintem. Merre van a suli?

17/L

2011. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
na eltüntél
2011. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
próbáld meg elkapni a tekintetét, ha sikerült mosolyogj, aztán következő alkalommal köszönj és igy tovább. közben érzed majd ha elutasító lenne
2011. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 ANalDROID válasza:
hol laksz?
2011. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Told le a gatyeszt, légy férfi. Lássa a csaj, hogy bizony neked keményen 20 centised van és rádöbben, hogy te vagy az igazi. Csak vicceltem...
2011. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!