Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a jobb módszer hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb módszer hogy elmondjam egy lánynak hogy tetszik nekem s hogy van-e esélyem?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete volt hogy érdeklődtem iránta,s ő akkor visszaírt, s kérdezte ő is felőlem. Mikor erre visszaírtam neki, odaírtam a végére hogy van-e most barátja, de azóta nem írt vissza semmit. Most nem tudom hogy azért nem írt vissza mert levágta hogy mi a helyzet(amire szerintem meg van az esély), vagy mert ezt vehetem válasznak hogy van barátja, vagy mindkettő. De most mindenféleképpen szeretném tőle megtudni hogy mennyi esélyem van nála. Mi a jobb módszer? Ha írok neki még egyszer, s komolyan rákérdezek, vagy ha felveszem MSN-re és ott mondom meg neki? Melyiket javasolntok jobban? S hogyan csinálnátok ti?
2009. ápr. 29. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sztem vedd fel msnre és szépen vezesd rá... de azt sztem így kapásból ne kérdezd meg hogy van e barátod, ja és a dolgokat ne úgy kérdezd hogy csak esetleg 1 egyszerű nem legyen a válasz, hanem úgy hogy még a kérdésnek is igenlő tartalma legyen pl ne azt kérdezd hogy nincs kedved eljönni ide oda... hanem hogy lenne kedved?...
2009. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én semmiképpen sem mondanám meg neki nyíltan, mert ha kicsit haverkodsz vele, és utána vezeted rá a dologra, nagyobb az esélye, hogy sikerül. Türelem.
2009. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!