Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menyire ciki manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire ciki manapság a nöknél ha nincs valakinek érettségije csak szakmája?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 10:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon ciki, én nem állnék veled szóba.

20/L

2011. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
:) dehogy nem már meg is tetted :P
2011. okt. 9. 11:00
 3/32 anonim ***** válasza:
0%
énsem pfujjj köpködd le és kerüld el 5 méterre...
2011. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
26%

Szégyeld össze meg vissza is magad, de nagyon gyorsan! :)

Ha találsz munkát vele, egyáltalán nem baj.

2011. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%

Nem feltétlenül ciki. Inkább a legtöbb diplomás nő gondolja úgy, hogy fura ha a párja kicsit alacsonyabb szinten van a tanulmányaival. Megmondom őszintén kicsit engem is zavarna, de nem azért mert fúú de jónak képzelem magamat, mert hamarosan diplomás leszek, hanem mert nekem más képem van az ideális férfiről.

Nehéz ezt megmagyarázni, de viszonylag jó szakmában tudok elhelyezkedni, ha sikerül lediplomáznom és pl. engem furán érintene, ha a párom lenne egy "beosztottam", persze képletesen. Sokkal inkább ideálom lenne az, ha a párom valahol felettem állna a ranglétrán, mert ebből érezném, hogy ő a férfi a családban, ő hordja a nadrágot, ő keresi a betevő nagyobb részét, eltud tartani akkor is, ha én a kisbabánkkal ülök otthon, stb. Ez nálam valahogy ösztönös még ha rosszul is hangzik leírva.

Természetesen ha szerelmes leszek egyszer egy érettségivel nem rendelkező valakibe, akkor nem az fog dönteni a jövőnket illetően, hogy milyen iskolai papírjai vannak! :)

2011. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Ha a szakmáddal sok pénzt lehet keresni, akkor egyáltalán nem ciki. A pénzen kívül meg csak a külső érdekli őket.
2011. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Jól mondod!
2011. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távra tervezel, akkor igenis számít. Egy diplomával a kezedben mégis nagyobb biztonságban vagy. Én nem azért gürcölök az egyetemen, hogy a férjemnek még egy érettségije se legyen, és alkalmi munkákból éljünk, biztonságtudat nélül.
2011. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
hát lehet igazatok van de mondjuk én folyamatosan dolgoztam,mindig volt munkahelyem ,még akkor is mikor hivatalosan épp 1-2 honapig nem volt. és ez 1 évröl szol hanem 10-röl.kb.De megitélésben azthiszem sokat számit. épp azt érzékelem hoyg inkább kell egy olyan a nöknek akinek van egy diplomája pl de nem tud elhelyezkedni és kinlodik mint akinek van szakmája és mindig van munkáéja.
2011. okt. 9. 12:01
 10/32 anonim ***** válasza:

"Egy diplomával a kezedben mégis nagyobb biztonságban vagy."


Ha-ha-ha.

Ez nagyon vicces dolog.:) Ez úgy 30 éve nyugaton helytálló is lett volna. Csak sajnos nem 1981-et írunk, hanem 2011-et, és attól, mert van diplomád, még baromira nem vagy biztonságban. A siker kulcsa már nem a diplomában van-pedig nagyon sokan azt gondolják, hogy diploma=biztos állás. És pont ez az, amit az állam el akar veled hitetni.


Leszögezem, hogy nekem lesz diplomám, mivel BGF Kereskedelem és marketing szakra járok, és Corvinuson tervezem a mastert megcsinálni. De nem érzem magam okosabbnak, felsőbbrendűnek, mint egy diploma nélküli ember. Viszont tudom, hogy sikeres leszek(és vagyok is), mivel van bennem ambíció, kitartás, és emiatt fogom valamire vinni, nem azért, mert van egy darab fecnim.

2011. okt. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!