Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy már kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy már kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egész jól megvagyunk, sok mindent együtt csinálunk.. Úgy érzem több van már közöttünk csak nem tudom hogyan kérdezzek rá vagy mit tegyek, hogy biztos legyek benne, hogy kapcsolatban vagyunk..

15/F


2011. okt. 11. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még ezt sem tudod megállapítani akkor ne akarj kapcsolatot :) Ne haragudj, hogy ezt mondom nem szokásom negatív HSZ-eket írni de ez az igazság... Legközelebb mit kérdeztek meg? Honnan tudom, hogy éhes vagyok? 21/F
2011. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az első csóktól számolom egy kapcsolat kezdetét.
2011. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csók volt-e már, vagy valami komolyabb? :) Mert lehet csak jól elvan veled, mint baráttal...
2011. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:

nem haragszom, csak nem vagyok a legbátrabb típus..

3. válaszolónak:

egy-két puszi volt szájra is, de hosszabb ideig tartó nem volt.

2011. okt. 11. 14:50
 5/6 anonim válasza:
Hát, hogyha tényleg jól elvagytok, neten is beszéltek,keresitek egymás társaságát akkor már van valami köztetek. Ha a csaj pl.:felhív telefonon, rád ír cseten, élőben kedves hozzád, érdeklődik irántad, akkor biztos, h többet érez barátságnál. :))
2011. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd kiírja a facebookon.
2011. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!