Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin napra írjak üzenetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra írjak üzenetet olyan lánynak aki szeretnék meghódítani? (tehát még nem vagyunk kapcsolatban)

Figyelt kérdés

Viszonylag gyakran beszélünk MSN-en, általában ha rossz kedve van sikerül felvidítani, és néha ő is elejt 1-2 utalást arra hogy szimpatikus vagyok neki...de lehet hogy ezt csak én gondolom így :)


Szóval szerintetek küldjek képeslapot? Milyen szolidabb szöveget érdemes bele írni?


20F


2009. febr. 13. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szolidabb? meg akarod hódítani, vagy csak kedveskedni szeretnéél? ...szerintem írd le neki hogy mit kedvelsz benne, meghogy miért szeretsz vele lenni6 beszélgetni

és ha bele mered írni akkor írd le neki hogy mit érzel iránta. de csak őszintéén :D

ez tutira bejön a csajnak, hogyha viszonozza az érzéseid:D

2009. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát szeretnék kedveskedni, aztán persze meghódítani :)
2009. febr. 13. 21:34
 3/12 anonim ***** válasza:
egy próbát mindenképpen megér.. hátha ő is pont rád vár! Nemtudhatod! Hosszútávra terveznéd vele, vagy csak kaland? képeslap? (mármint netes képeslap, vagy tényleg igazi képeslap? ) :) ha úgy döntesz,hogy írsz, akkor mindenképpen őszintén tedd (ahogy az előttem szóló is írta..)
2009. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
netes képeslap, természetesen hosszútávra
2009. febr. 13. 21:49
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor sok sikert :) mindenképpen mondj róla dolgokat.. mikor jöttél rá, hogy ő kell neked, miért szeretnél vele lenni.. pár személyes dolog.. tuti nem lesz bunkó :) hajrá hajrá.. majd azért számolj be róla,hogy hogy reagált ok?
2009. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szolidabb szöveg? attól függ..

Mennyi idős a lány? És élőben mennyit beszéltek, vagy hol tudtok beszélgetni? mert csak az msn-t említetted..

2009. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő 17éves, sajnos élőben ritkán tudunk beszélni, mert más városban tanulunk :(
2009. febr. 13. 23:02
 8/12 anonim ***** válasza:
és kb mióta ismeritek egymást?
2009. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
1 éve kb
2009. febr. 13. 23:52
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem tuti örülne neki!

de akár utalhatsz is rá h neked többet jelent mint egy barát!

2009. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!