Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok szerintetek milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek milyen egy romantikus randi?

Figyelt kérdés
A kérdés annyi lenne én 19 vagyok a csaj 20 és megbeszéltünk egy találkozót hétvégére.Még csak kétszer találkoztunk és nem nagyon tudom mit szeret.Mégis mivel tudnám levenni a lábáról. Csajok válaszát várnám ők minek szoktak örülni.
2011. okt. 12. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor gyertyafénynél vacsorázunk imádom 24/N
2011. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a virágnak nagyon szoktam örülni. :) Hogy hova menjünk, azt találja ki a fiú. Nem kell, hogy drága helyre vigyen. Foglalkozzon velem a randin, de ne legyen tolakodó. Valami kellemes parfümöt is használhatsz, de abból se sokat. Jó érezni egy férfi illatát. :)
2011. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem az lenne a csodálatos romantikus randi hogyha pl. a dunapartnál piknikeznénk a naplementénél . vagy este sötétbe csak ketten elmennénk sétálni .
2011. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hm...nem tudom, hogy mindenkinek ugyanazt jelenti-e, de leírom, én minek örülnék.

Első és nagyon fontos dolog, hogy NE KÉSS, mert azzal leírod magad egy életre. Vigyél virágot, de szerintem a vörös rózsa olyan sablonos...csokorban viszont nagyon menő. Legyél normálisan felöltözve, de azért ne öltöny-nyakkendő. És legyen jó illatod! Mindenképp este menjetek, de készülj fel a mocskos hidegre. Vidd el valahova enni, nem kell puccos hely, én pl. egy pizzériában is tök jól szoktam magam érezni. Zaba után jöhet egy kellemes séta valami szép helyen. Fontos, hogy kulturált helyen menjetek (pl. ne egy világítás nélküli parkban az alvó csövese között) Ne legyél feszült, beszélgess vele, mint egy barátoddal. Ha úgy gondolod, eljött az ideje, akkor csókold meg!

Jah és illik hazakísérni, és megköszönni a randit :)

Remélem, tudtam segíteni ezzel a pár dologgal, ami hirtelen eszembe jutott.

2011. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Egyébként van egy hangulatos pizzéria arra gondoltam, fehér rózsa nem tudom mennyire illik ide vagy maradjak a vörösnél. A parfüm ami most van nekem az a paco rabbane black sx nem tudom a csajoknak mennyire jön be.
2011. okt. 12. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Fehér rózsa teljesen jó! A vörös már elég snassz. Nekem nagyon tetszene.
2011. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezektől nagyon rosszul vagyok. Gyertyafény? Dunapart? Virágcsokor? A gondolattól is kiver a víz.


Én szeretem, ha a férfi késik, vagy ha nem vagyok benne biztos, hogy késni fog, akkor direkt előbb megyek 10 perccel. Mert szeretek én ott lenni először.

Virág ne legyen (legalább is nekem). :D Ha a lány hasonlít rám, vagy csak nem szereti nagyon a romantikát, akkor inkább ne erőltesd a virágot meg gyertyafényt...

Nekem kajában is inkább legyen pizza, mint 3 fogásos vacsora. És inkább otthon valami film közben, mint étteremben. Mondjuk én az ajtónyitogatástól is ki vagyok, ki tudom nyitni magamnak, van kezem. :-)


21/L

2011. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És miből tudnám kideríteni hogy szereti-e ezeket vagy az utolsó hozzá szólóhoz hasonlít inkább. Lényeges lenne mert belehabarodtam teljesen!
2011. okt. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!