Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítsen, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen, mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
ma egy hete voltam osztálykiránduláson és az egyik osztálytársammal (legyen G) hát jól éreztük magunkat. én azt hittem hogy majd smárolunk csak de ő eléggé felizgult.. többet akart, én nem engedtem de ez mindegy is a lényeg hogy smároltunk. azóta meg egyre jobban vonzódom hozzá... még nem vagyok szerelmes de ahogy ismerem magam nemsokára az leszek... és tudom hogy nála semmi esélyem.. hogy felejtsem el így hogy minden nap látom? vagy esetleg hogy hódíthatnám meg? L/18
2011. okt. 12. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Majd ő udvarol, innen már sinen van a dolog, csak lehessen szeretni téged.:)


Üdv: G

2011. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát szerintem lehet szeretni mert tökaranyos vagyok xDD de nem nagyon akar udvarolgatni. max olyanokat célozgat hogy folytatná amit elkezdtünk...
2011. okt. 12. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak megakar dugni...
2011. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igen sajnos elég valószínű.. ezért kéne elfelejtenem dehát hogyan ha minden nap látom..
2011. okt. 12. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy nála semmi esélyed, akkor nem kérdés: csak szexet akar, és kész. De ez csak az én véleményem. Ettől még megpróbálhatod meghódítani! Végül is nem veszthetsz semmit.
2011. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az én véleményem is. :) Talán könnyebb lehetne feldolgozni majd ezt az egészet, ha tényleg megpróbálnád meghódítani úgy, hogy közben nyilvánvalóvá teszed, hogy nem akarsz szexet. Így valószínűleg vissza fog utasítani, és akkor nem az marad meg benned, hogy "mivan ha mégis lett volna esélyem". Ha pedig nem utasít vissza akkor még jobb :)
2011. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
deha visszautasít akkor nem tudnék a szemébe nézni...
2011. okt. 13. 08:24
 8/8 anonim ***** válasza:
mért így igen?
2011. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!