Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki tud, segítsen ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki tud, segítsen ebben a kérdésben! (bővebben lent, fontos nagyon, később elkezdett gyógyszerszedés, mi a teendő?! )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 3 éve szedek fogamzásgátlót, eddig nem volt semmi gond vele. Két hete vasárnap (jan.3.) hagytam abba a szedést mensi előtt, meg is jött semmi gáz nem volt, de sajnos elfogyott az összes gyógyszer, és csak tegnap tudtam venni újat, de már hétfőn (jan11.) be kellett volna vennem az új levélből a tablettát. Tegnap bevettem egyet, de nem tudom, hogy így hatásos-e, vagy helyes-e hogy kimaradt ennyi nap (5), vagy abba kell ilyenkor hagyni egy hónapra, vagy mi a teendő ilyenkor? Tud valaki segíteni ebben a kérdésben? Előre is köszi a válaszokat!
2010. jan. 16. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Húha, ez cinkes:S Szerintem erre csak nőgyógyász tud igazán válaszolni:S Lehet hogy meg kéne várni amíg egy tabimentes ciklus lefolyik és újrakezdeni a szedést, vagy végigszeded ezt a levelet és ennyi... egy biztos: nem vagy védett. De erre komolyan csak nőgyógyász tud válaszolni, mert 5 szem már nagyon sok.
2010. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

10.-én kellett volna bevenned az újabb tabit nem? mert a szünet 7 napos, és te 3.-án hagytad abba, ígyhát 10.-én kellett volna az elsőt bevenni. de te 11.-én vetted be, azt írtad. csak egy napot csúsztál el nem???? nemegészen értem h mi azaz 5 nap amiről beszélsz.

ezaz egy napos csúszás nem a világ vége, 2 hétig sztem használhatok óvszert, utána nincsen már gáz.

de elmagyarázhatnád h mi azaz 5 nap amiről beszélsz?

2010. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tizenegyedikén kellett volna bevennie, de csak tegnap tudta, tizenötödikén:)
2010. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja hogy ma nem 11.-e van:D oké, leesett már nekemis.

de én úgy számoltam h 10.-én telik le a 7 napos szünet, azaz 10.-én van a 8. nap amikor bekell venned. na mindegy.

sztem ezaz 5 nap, akkor legyen 5, ezmár elég sok. erre télleg csak nőgyógyász tudni válaszolni.

2010. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor azt hiszem, elmegyek orvoshoz tényleg!
2010. jan. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!