Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire elfoglalt vagy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elfoglalt vagy ennyire nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Na itt az én előző kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__21860..

Azóta annyit változott a helyzet,hogy egyszer beszéltünk msnen,de már az elején írta,hogy nincs túl sok ideje,ahhoz képest 2 órát fennt volt...Akkor nem is erőltettem a témát.Ma megint fennt volt,inkább nem is írtam neki.Természetesen ő sem nekem.Az lehet,hogy ennyire elfoglalt vagy csak simán nem érdeklem? :|

19/F


2009. ápr. 30. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
miert nem kerdezed meg tőle?
2009. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kérdezhettem én akármit a válasz kettő szmájli...
2009. ápr. 30. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Második ://


Szerintem gyengén szólva csak kispados vagy.

2009. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek erőlteted te annyira ezt a csajt? Jó volt gyakorlásnak, ideje tovább lépni.
2009. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként abszolút vesztes vagy nála, mert ha érdekelnéd, hidd el, ha annyira érdekelnéd, akkor az elképesztően zsúfolt napirendéből, biztos letudna csippenteni akár 12 órát is számodra... Hidd el, én ismerem, hogy működik ez, ha te lennél Antonio Banderas, akkor nem lenne olyan szakasz a napjában mikor elfoglalt lenne..... Előző válaszoló voltam.
2009. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy én pont ezért nem ajánlom az msn-es ismerkedést. Mert ugye neten könnyű, de előbb utóbb úgyis talizni kell,és hát ugye ilyenkor a bátrabb fél részéről, általában, mindig csalódás az egész, mert a másik be van szarva, és míg msn-en órákig tudtok dumálni, még valami hülyeségen is, élőben meg jó, ha tudtok, egy-két mondatot váltani normálisan.... Élő ismerkedésben legalább, már az elején túl leszel a nehezén, elkerülhetőek az ilyen jellegű dolgok.
2009. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek,nekem is hasonlóak voltak a gondolataim! :) Ami nem megy azt meg nem erőltetem...De msn-es ismerkedésnek nem nevezném,msn-en elötte sem beszéltünk sokmindenről,inkább csak a tali volt megbeszélve.Már csak azt nem értem,hogy a nők miért nem tudják egyenesen kimondani ezt,mindent túl kell bonyolítani. :S Még az is jobban esne ilyenkor,ha azt mondaná,hogy semmi esélyem,jobb ha békénhagyom.Túl bonyolultak nekem a nők.Köszi a válaszokat!
2009. máj. 1. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!