Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két osztálytárs között működhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két osztálytárs között működhet titokban egy kapcsolat, mármint úgy hogy a többiek ne tudjanak róla?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiderül az!
2011. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
lóf@szt
2011. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, de nem jó. Én is jártam így vkivel
2011. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
nem,már csak gesztusokból is leveheti bárki ha van közöttük bármi érzelem. amúgy szerintem pocsék lehet osztálytárssal együtt lenni, szinte egész és minden nap együtt lenni..sokszor kiábrándító lehet.
2011. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

igen de mindenképp vonj be egy 3. csajt is a dologba, úgy az izgalamas:)


f

2011. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
levehető azért az,ha több van köztetek barátságnál, de valamilyen szinten megoldható..ha majdnem úgy viselkedtek egymással társaságban,mint addig amíg össze nem jöttetek..szóval, ha suliban nem viszonyultok máshogyan egymáshoz, max többet lógtok együtt..
2011. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

hát velem múlt héten közölte egy osztálytársam, hogy osztálytársnőmmel vagy 6 hónapja járnak.

szóval működhet!!!

2011. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy olyan ügyesek lennétek, de különben is kit érdekel,ki tudja meg!
2011. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Fke ***** válasza:
100%
Ha nagyon ügyesek vagytok, akkor igen. Nekem a barátnőm a munkatársam és elvileg nem lehet. Tök jó volt, mert mindenki tudta, hogy halálosan szerelmes vagyok belé és összejött, de nem mondhattuk el senkinek :D (nem megengedett a közeli mtársak között) végül váltott osztályt és most gyakorlatilag egy szobával arrébb dolgozik és minden szuper :D. Ja és marha izgi volt titkolózni meg lejárni sutyiban dugni a mélygarázsba :D
2011. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
miért kéne titokban tartani? valamelyikőtök szégyenli a másikat? Amúgy meg házi nyúlra nem lövünk... főleg, ha szakítás lesz belőle (mert előbb-utóbb lesz) akkor meg nagyon kellemetlen lesz továbbra is a másik közelében lenni.:/
2011. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!