Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » NA MIT CSINÁLJAK? A Pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NA MIT CSINÁLJAK? A Pasikkal ugyanaz mint a csajokkal? 13/L

Figyelt kérdés
Nagyon akarok smárolni!Van egy fiú aki tetszik de nem tudom h kölcsönös e..Lesmárolhatom?Aztán haragudni fog rám? Vagy haragszani fog? És hogy mondjam meg vagy mit tegyek h smároljunk? Levelet,SMS-t,vagy csak úgy kőzledjek hozzája mint ha smárolni akarnák? De én még nem smároltam PASIVAL csak 4-5x egy csajjal..Hogy kell a pasikkal? 13/L
2011. okt. 14. 15:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
a stílusod meg az h mindig kiírod h 13/L, mintha sosem tudnánk felfogni, külön szórakoztató. sztem hagyd a srácot, és pár évig még ne foglalkozz ilyenekkel. komolyan, hova siet mindenki?
2011. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Feltételezzük, hogy a kérdéssel minden rendben van.


Nincs személyes tapasztalatom csak a lányokkal, de elméleti szinten mindkét esetben egy embert csókolsz meg, és ez esetben nincsenek nemi különbözőségek == NINCS SEMMILYEN KÜLÖNBSÉG!

2011. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
BASSZOD? ÉN LESZBI VAGYOK
2011. okt. 14. 16:03
 14/20 anonim ***** válasza:
kamu. Te valami retardált kis *öcs vagy, ebben biztos vagyok. :) a kor talán igaz...
2011. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy 13éves kislány vagy, aki szőke és ráadásul még szellemileg korlátolt is:D
2011. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Don't feed the troll :D Vegyétek már észre, hogy kamu:D
2011. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudjuk, hogy kamu, de olyan szórakoztató :D


Szerintem menj oda hozzá, és mondd meg neki, hogy ha fogsz "haragszani", ha nem, én most lesmárollak. Aztán smárold le.

2011. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
De nem fake vagyis nem hazudok én mindíg az igazit mondom mindenkinek.
2011. okt. 14. 16:41
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarsz smárolni,miért nem folytatod lányokkal,ha már ez a bevett szokás?

És amúgy közlöm veled,h ha vonzódsz pasi iránt,akkor nem vagy leszbi.

Amúgy szüleid mit szólnak,h ilyen buta és undorító vagy?

Sztem ha már most így rá vagy állva a dolgokra,2év múlva a Hajógyárin fognak árulni téged.

2011. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

16évesen dől el a szexuális identitás (vagyis hogy lezbi lezsel vagy hetero) :P Ha most leszel nemsoká 14 velem smárolhatsz egyet:D

F18

2011. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!