Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A férjem időről időre chatel, levelezik volt barátnőkkel, csajokkal.

Figyelt kérdés
Most is pár hete eggyel, akivel találkozott is. Meg nem csalt, bár elkezdték, de a férjem leállt (lekiismeret? ), viszont azóta is chatelnek, és a férjem eléggé nyomul (szerintem másodszor nem állna le), a csaj annyira nem, vagy talán nem tudja, mit akar. Én ezekről a dolgokról nem a férjemtől tudok, itthon egyébként látszólag minden rendben, szex és egyéb dolgok is.34, ill.36 évesek vagyunk, két kicsi gyerek. Mi lesz ebből?
2011. jún. 26. 22:21
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%

nos amikor az én párom DETTO ugyanezt csinálta, én:

először este a fülébe súgtam, ha másra lenne szüksége, hagyjuk az egészet - erre: hát ő nem, hogy gondolok én ilyet, mert én máshogy gondolom (vissza támadás) nekem másra van szükségem?

másnap nappal szépen ahogy a gépe előtt ült, megkérdeztem, hogy tényleg nem kell neki más, csak én?

jött a nagy hazugság, hogy igen és érdekes módon kipirult fejjel elkezdett üvöltözni, hogy vádolom!

én nyugodt maradtam annyit mondtam: hazudsz.

erre ő, nagy vagányan, bizonyítsd be!

hát szépen rákatintottam a gépben erre arra, ő full elvörösödött, elkezdett csapkolódni, ordibálni és lerohant egy sörre


utána kiregisztrált innen-onnan

de kis üzelmeit más oldalakon, de folytatta


a lényeg, mindig akkor fogott vissza magából, amikor felhoztam neki, kikértem magamnak!


most ott tartunk, hogy mindenéhez jelszót ad, bizonygatja, hogy ő megbízható, csak ne hagyjam el!


majd figyeld meg, ha le akarsz lépni, egyből nem lesz olyan fontos a chatelgetés....


de azóta is figyelem a gépén a fájlokat, de tényleg nem csinál semmit, van egy tiszta egy évünk - chat, meg hasonló mentes

de hülye már nem vagyok többé.


remélem segítettem, mit kell tenned, ha két gyerek, ha nem két gyerek, te akkor is ember és társ vagy!

2011. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Fúú, én nem bírnék egy napot sem ilyen férfi mellett maradni aki ennyire nem tisztel.
2011. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
én már kidobnám szerintem,bár nem tudom,hogy ti,hogy álltok a két gyerek miatt.A lényeg,hogy ne türd neki a megcsalásait,mond el,hogy tudod.A megcsalás nem megbocsájtható,max enyhithető fájdalom.Gondolkozz el,hogy ez az ember szeret még téged,mert ha már másnál keresi a boldogságot,valami nagyon nincs rendben.
2011. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
sajnos lassan nekem is elegem lesz, és ő azt hiszi, minden rendben. egyszer régebben szólatm hasonlóan, mint az első válaszoló, és akkor egy időre leállt. most figyelem a chat-ét (facebook), tudom, hogy undorító, de nem bízom benne. De a két gyerek miatt még nem akartam borítani. Csakhogy sokáig nem fogom bírni, mert hülyének néz, megaláz...
2011. jún. 26. 22:34
 5/44 A kérdező kommentje:
22:32 igen, ezen én is elgondolkodtam. Konkrétan nem feküdt le a csajjal, csak elkezdték, de mint mondtam, leállt a férjem. Akkor még működött a lelkiismerete, de tudom, hogy örökké nem fog.
2011. jún. 26. 22:35
 6/44 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon jó apa, és ha nem tudnám, amit tudok, azt mondanám, hogy jó férj. Mintha két személyisége lenne.
2011. jún. 26. 22:36
 7/44 anonim ***** válasza:
84%

kezdj el csetelni velem, így ő nem fér oda a géphez, így nem tud majd csetelni.

Most komolyan, ha velem ilyen történik(mármint a párom romatikus érezéseket kezd táplálni vmi jött-ment alak után) akkor én azt csináltam, hogy megkerestem az illetőt, akik (2 esetben) meglepődtek, és elkezdtem velük beszélgetni, hogy minekünk egy jó kapcsolatunk van, és hogy ő mit is akar? Lehet azért mert 2m magas vagyok, vagy azért mert tul nagy "gond" lett volna így a csajozás, leléptek.


Talán megvárod az a nőszemélyt egyszer, leültök egy kávéra, és megkérded, hogy ilyen, és ilyen(felsorolod a rosz tulajdonságait) illetőről álmodik, aki ráadásul könnyen elcsábulós tipus is ezek szerint + az adott %nyi gyerektartást is fizethet majd..


A pasid ügyében nem tudom mit tehetsz, ezt neked kell kitalálni,hogy ő milyen

2011. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
a legrosszabbm hogy tudom, hogy a legésszerűbb és személy szerint a legjobb nekem az lenne, ha lépnék, azaz ajtót mutatnék neki. De a gyerekek... minden tönkremenne.
2011. jún. 26. 22:46
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

hát pont ezért mer a párod így viselkedni veled


és jelezem a tettek ezerszer többet jelentenek a chatnél

tehát már az, hogy találkozott, az tett, az szándék.


szeretnéd ha a gyerekek ezt tanulnák meg, hogy az asszonynak csend a neve?

ha majd egyszer a kislányodat kihasználja valaki, ő tűrje, mert tőled ezt fogja megtanulni! nagyon ügyelj erre.

2011. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
két fiunk van, de a lényeget értem, és igazat is adok.
2011. jún. 26. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!