Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megijedt? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályból, akivel kezdtünk jóban lenni, beszélgettünk, hülyéskedtünk. Erre egy fiú barátom mondta neki, hogy tutira tetszik nekem. Úgy tettem, mint aki nem is hallotta, mivel nem voltam ott mellettük, és amúgy is mit mondhattam volna? Se tagadni nem akarom, se egyet érteni. Mivel még bennem sem tisztázódott le. Azt érzem, hogy valamiért más ez az érzés, de hogy miért azt nem tudom. Szóval azután miután ezt mondta neki a haverom láttam, hogy óra előtt engem néz. Azután odajött, hülyéskedtünk. Amikor beszélgetünk is olyan kedvesnek látom. Tetszek neki, vagy nem? Jó, ennyiből nem lehet megállapítani. Szerintetek elijesztette a haverom ezzel a kijelentésével?
2011. okt. 15. 15:44
 1/4 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk.
2011. okt. 15. 15:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha beszari akkor tuti, de ha te is tetszel neki akkor akármit mondhatnak nem ijeszti el :)
2011. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki..!Csak félénk kicsit!Ha biztosra szeretnéd tudni,hát állj elé és kérdezz rá konkrétan,vagy célozgatva(pl.elkísérne-e egy darabig suli után)..aztán már ő is konkrétabb lesz!
2011. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ettől csak bátrabb lesz, hisz már nem fél úgy a visszautasítástól.
2011. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!