Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tényleg így ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg így ennyire esélytelen a dolog? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Ennyire számít a magasság, aki nem minimum 180 cm magas az már labdába se rúghat ? Már több lánnyal csak ezért nem jött össze a randi mert nem vagyok elég magas min180 cm . Ez egy idő után elég frusztráló mert én 175 cm magas vagyok Már többen összejöttek volna velem ha kicsit magasabb lennék. Ez miatt már kezd az önbizalmam elszállni így , hogy legyek kezdeményező, ha ott van bennem az, hogy ez miatt lesz az elutasítás. Tényleg manapság csak a magasság számít nálatok lányok vagy csak én vagyok ennyire peches , hogy olyan lányokat fogtam ki ? Fiúk , más is járt hasonló cipőben mint én ?
2011. okt. 16. 12:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
És te összejönnél olyannal, aki nem jönne össze veled a magasságod miatt? Ez abszurd.
2011. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed ezt a hülyeséget????


Annyi alacsony lány van, általában csak nálunk magasabb pasit szeretnénk, de nincs centihez kötve.


Ezt így kimondták, hogy nem randizom veled mert nem vagy elég magas???? Nekem ez csak kifogásnak tűnik.

2011. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Baromság!!!! Nagyon nem a megfelelő személyekkel találkoztál akkor eddig... nekem a barátom csak 1-2 centivel magasabb, mint én, és én olyan 163 cm vagyok. De ez kicsit sem zavar, legalább felérem Őt. :)
2011. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak én lány vagyok. És alacsony. 162 cm. Volt pár srác, aki direkt meg is mondta, hogy szép vagyok (bár szerintem nem, de kinek mi a szép), csak kicsit alacsony. Lehet nem mindenkinek számít a magasság de sokaknak igen. Én kivárom azt, akinek 162 centivel is meg fogok felelni :). Kül volt már pasim.
2011. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 160 vagyok, egy 175 magas pasival simán összejönnék (van párom amúgy). Nálam alacsonyabbal nem, de azért 160 alatti pasi elég fura is lenne...
2011. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

Én szeretem az alacsony csajokat

annyira meg szeretgetném őket :D

2011. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem pont jó lennél mert én 165 cm vagyok, szóval nekem elég az a tíz centi, amennyivel te magasabb vagy. Szerintem semmi gond nincs a magasságoddal és nyugi mert nem minden csajnak jönnek be a zsiráfok. Szerintem érdemes lenne azon elgondolkodnod, hogy netán nincsen valami más hibád, ami miatt nem akarnak összejönni a csajok veled és ezt a magasságoddal kapcsolatos dolgot használják ürügynek, hogy lerázzanak. Nem bántásból mondom, de néha érdemes ilyesmire is gondolni, lehet más a baj forrása és ha rájösz változtatni tudsz magadon.

Sok sikert...

Biztató puszi...

19 L

2011. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

én 174 vagyok a párom szintén 174 és nem érdekelt a magassága... pont szájra áll a szája és ez így jó nekem.


A magasság gondot vagy te beszéled be magadnak, vagy olcsó kifogás a nők részéről.

2011. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mentek is a zöldek .


Egyszerre próbálok rájuk reagálni .


Pontosan ez volt a gond, hogy nem vagyok elég magas. Ezt így leírni , hogy volt-e más gond ha a külsőre céloztok szerintem nincs gond , de hát ez relatív kinek mi jön be. Egy saját esetemből kiindulva volt egy lány akinek nagyon bejöttem , de volt egy másik fiú is aki tetszett neki. Ő 190 cm volt kicsit macis . Elhívott beszélgetni ahol azt mondta, hogy tetszem neki de ő sokkal jobban biztonságba érzi magát a magas sráccal mint velem .

Ez volt az a kezdő dolog ami elindította nálam ezt a dolgot , hogy mert magasabb a srác mint én így már labdába se rúghatok nála ? A lány 168 cm magas volt.

Azt vettem észre ha versenyeznem kell egy lányért és van a társaságba egy magas srác akkor ők ösztönösen felé vonzódnak .

2011. okt. 16. 12:25
 10/21 anonim ***** válasza:

A lányokat 3 dolog érdekli: milyen magas vagy, milyen izmos és mennyire jóképű, az ő nyelvükön "helyes"

Ez az igazság, én nem is csajozok már, mondjuk én 180cm vagyok, de még ez sem elég nekik, mert 185 vagy 190 centist választanak helyettem, mert metehetik, hiszen midnen lányhoz százával mennek oda és ők a legjobbakat választják, így hát nem is csajozok, csak elutasítanak.

2011. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!