Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozóhelyen csak a menő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen csak a menő, pénzes embereknek van csak sikerük, akik mindenkit ismernek. Stb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hagyjuk már..
2011. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
többnyire
2011. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

baromság...hétvégén voltam bulizni, aztán ilyen nagy tordas parasztok voltak ott többségében, persze csomó zséjük volt, s mivel jól nézek ki a vagy 2 odajött hozzám, s nagyképűen a derekamba karolt az egyik, s kérdezte milyen italt fizessen nekem mert bejövök neki, a másik meg még parasztabb volt. Hát alaposan visszautasítottam őket, nem vagyok én rbi, akinek egy italt fizetnek, s már áll is a pasi rendelkezésére.

Szóval nem kell nekem ilyen öntelt pipergőc gazdag gyerek.

19L

2011. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Nekik meg a jóképűeknek, ahogy mindenhol máshol is.
2011. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem szemétségből, vagy ilyesmiből, de hogy szeretnél sikereket elérni, ha észre sem vesznek? Valami kell...
2011. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Igen, eltaláltad! Ha van pénzed, akkor sikered is lesz, pláne a nőknél.
2011. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2%

18.10-es!


Higgyem is el, hogy visszautasítottad? Ahhoz korábban kellett volna felkelnem, hogy ezt bevegyem.

2011. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
18.10-el értek egyet utálom az ilyen pénzes bunkókat 20l
2011. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért ne hihetnéd el? Én is megannyiszor utasítottam vissza pénzes pasikat...
2011. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

De a pénz alapján választani, még mindig igazságosabb, mint kinézet alapján...


A kapitalizmusban simán csinálhat bárki pénzt, és az az ő érdeme lesz. Vagy az apjáé, vagy a nagyapjáé.


Viszont ha valaki helyes, az kinek az érdeme???? Random dönti el a természet. Senki nem tehet róla, hogy néz ki és nagyon nem is tud rajta változtatni, csak szűkös keretek között(testmozgás, ízléses ruha, jó fodrász és ennyit tehet egy fiú magáért)... Én is járok kondizni, K1-ezem, adok a ruháimra, mindent megteszek, amit lehet, de azt,hogy helyes, nem nagyon fogják rám mondani.


Szóval akik háborognak, hogy csak a pénz kell mindenkinek, tessék elkezdeni pénzt szerezni és nem egész nap fingani bele a fotelba, hogy csak apénzes pasasokat szeretik a nők.

2011. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!