Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történik ez mindig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez mindig? Annyira vágyom már egy értelmes srácra.

Figyelt kérdés

Eddig 2 barátom volt. És egyik sem tartott sokáig. Az első kapcsolatomban én szakítottam, a másodiknál kiderült, h a srácnak van mellettem valakije. Ez nagyon megviselt:S Főleg, hogy eddig csak csalódásaim voltak...mert vagy nem tetszettem annak, aki nekem, vagy csak egy aranyos barátnak tekintettek. Nem értem mit csinálok rosszul...Elmegyek néha szórakozni én is, átlagos kinézetem van. Sokan szépnek tartanak. És mégse talál rám már egy értelmes srác. És ez a szöveg most annyira szánalmasan hangzik, de tényleg így érzem.... Mit kéne máshogy csinálnom? Úgy érzem "kifutok" az időből...:(

20/L


2011. okt. 16. 22:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ez már sokszor ki lett tárgyalva. A normális/értelmes lányok és fiúk mindig elkerülik egymást. Hasonló cipő... 22F
2011. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ki lett tárgyalva....de muszáj volt kiírnom már:S:) Egyre jobban zavar a dolog....
2011. okt. 16. 22:41
 3/25 anonim ***** válasza:
Értem, de fiatal(ok) vagy(unk) még. Nem szabad feladni. 22F
2011. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Először is nem kellene nagyon elkeseredned, mert véleményem szerint sok értelmes srác van, csak elég szégyenlősek, és bizony sokszor a csajoknak kell kezdeményezni :S,legyél határozottabb, próbálj szerencsét, fb-n is pl. , vagy ha vannak kapcsolataid barátnőkkel kérd meg hogy segítsenek, hátha tudnak ajánlani, ha normális lány vagy ne aggódj mert találsz magadnak, van pár társkereső is ahol meglepően normális embereket találni, csak próbálkozni kell és majdcsak sikerül :) .
2011. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Társkeresőn nem szeretnék, mert valahogy annak nincs meg a varázsa....Az úgy jó, ha élőben ott van..De ezt nem is nagyon tudom elmagyarázni. Az a baj, (és tényleg baj) hogy lány létemre túl sokat próbálkoztam. Nem szeretném feladni...:)

2011. okt. 16. 22:48
 6/25 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy legyél nyitott és pozitívan állj hozzá a dologhoz:) Nem tudom, hogy segít-e, de én is így próbálom csinálni:D 22F
2011. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Jó neked, hogy pozitívan állsz a dologhoz:) Nekem annyira nem megy, de próbálkozom:):)Köszi
2011. okt. 16. 22:53
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy így csinálom:D Hanem, hogy így PRÓBÁLOM csinálni:) Szóval nekem se tökéletes a hozzáállásom. Mindegy, az a lényeg, hogy nem szabad feladni:) 22F
2011. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én se azt írtam, h így csinálod:D Nah de igaz:D nem adjuk fel na:)
2011. okt. 16. 23:01
 10/25 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd:D
2011. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!