Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy derül ki, h. a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy derül ki, h. a csaj is randizni akar-e? Hülye helyzet (lent)

Figyelt kérdés
A lánnyal kb. 10 hónapja találkoztam először, kb negyed órát beszéltünk csak, azóta semmi. Az utóbbi 3 hétben felvettem vele a kapcsolatot, kedves, aranyos, tetszik. Küldtem neki meglepetésként egy pendriveot egy szép filmmel, kedvesen vicces smseket, amiknek örült is, de nem érti, h. miért ajándékozok, miért kedveskedek, mert ő nem is csinált semmit, egyszer találkoztunk életünkben, ennyi. Én szeretnék tőle valamit, de mi van, ha ő csak barátkozni akar, én meg "randizni" ? Hülye helyzet, hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorból, h. egyértelmű legyen, h. ha elhívom, akkor ő is randinak vegye? Ő 21 én 25 vagyok. Konkrétan rákérdezni meg nem akarok, mit tanácsoltok?
2011. okt. 17. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy tetszik.
2011. okt. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki pl. hogy van egy étterem (vagy park, mozi, egy buli, stb, akármi lehet), amit szeretnél megnézni, de nincs kedved egyedül menni, és amúgy is szeretnéd megismerni.

Ha tetszel neki, kapni fog az alkalmon, ha meg nem, akkor legalább nem tűnsz töketlennek, mert megpróbáltad.

Nekem legalábbis eleve bejönnek azok a pasik, akiknek van merszük odamenni akkor is ha esélytelennek látszik a dolog.

2011. okt. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem sejti, h tetszel neki, és kihasznál. De ne legyen igazam, sztem is mondd meg neki h tetszik, és ha kiderül h nem akar semmit, akkor nem költöd rá feleslegesen a pénzedet.
2011. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne adj neki ajándékokat, míg meg nem ismered!

Hívd el valamilyen programra (kiállítás, koncert, stb.), de ne kérdezz bele a lényegbe. Ha eljön (többször is), akkor már van esélyed. De lehet, hogy pl. egy kapcsolat végén van és nem akar (nem tud) még új kapcsolatba kezdeni. Ha rákérdezel és ezt elmondja, az elveheti a kedvedet.

2011. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!