Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel nagyon szeretnék randízni. Hogy valjam be hogy szerelmes vagyok belé? Hogy hívjam el randízni?

Figyelt kérdés
4 éve ismerem, 1 éve nem láttam és 3 éve vagyok szerelmes belé.Régen sokat dumáltunk.
2010. aug. 20. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vááárj! A helyes sorrend randira hívod egyszer, kétszer, háromszor, és aztán mond azt hogy szerelmes vagy belé. Elöször is csak zavarba hoznád ha ilyen nagy szavakat odadobnál neki, másodszor pedig mindig az számít amikor elöször mondod, ennél nagyobbat már nem tudsz neki mondani, tartogasd olyan alaklomra amikor ugy érzed mindketten 100%ig biztosak vagytok abba hogy ez szerelem. Addig mond csak, hogy örülök, hogy összejöttünk, jó veled lenni, feldobtad a napomat...stb

18/f

2010. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sajnos a csaj nem tudja hogy szerelmes vagyok belé :(

pedig úgy egyszerűbb lenne.

2010. aug. 20. 23:01
 3/5 raoul ***** válasza:
Először pár találka, aztán a többi...
2010. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor mit szolsz ehhez (ha mindenképp vallomást akarsz tenni:

Régóta tetszel nekem, és szeretnélek elhívni moziba/fagyizni/sétálni/..., hogy még jobban megismerkedjünk és ha te is úgy gondolod késöbb újra találkozhatnánk.

(az utolsó részt nem biztos h bele kell tenned, bővítsd ki izlés szerint:D)

2010. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez hülyeség.Mér vallanál neki szerelmet?!Attól a csaj csak zavarba jön és ha olyan típusú akkor az is lehet hogy kerülni fog téged.Nos én lány vagyok nekem hihetsz.Csak hívd el valahova és majd rájön magától h szereted vagy majd csak a későbbiekben mondj neki ilyeneket.
2010. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!