Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keritősködtem és most bűntudat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keritősködtem és most bűntudatom van :S Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátom és egy ismerős csaj állandó partnert keresett és msn-en mindkettővel egyszerre beszéltem és panaszkodtak hát bemutattam a kettőt egymásnak.


Na de a srác az egyik legjobb haverom és nagyon kedves megértő picit visszahúzódó. A csaj meg egy igazi ribanc, hisztis, akaratos. Az előző barátjával kb 6-7 hónapot volt és szerintem már nem is emlékszik, mennyiszer csalta meg vagy hány sráccal.


És másnap rájöttem ez a kettő elég rossz párosítás, de pont aznap találkoztak és a csajszi természetesen behízelegte magát a srácnál. Először amikor beszéltünk gyökérnek meg bénának nevezte utána meg már jó fej és ő nem is mondott ilyet.

Ismerem a csajt mint a tenyeremet és tudom megtetszett neki valami a srácban és kell neki. Nem tudom hogy hűséges típus e mert csak az előző kapcsolatát ismerem de félek, hogy a srác bele fog teljesen habarodni és a csaj meg 2-3 hónap múlva megunja és elkezdi megcsalni őt is:S

A srácot már nem tudom és nem is akarom lebeszélni de ha megtudom a csaj mellette is tart valakit akkor mit csináljak? :S


2011. okt. 17. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor mond el majd a haverodnak, addig meg maradj csendbe sztem és ne legyen bűntudatod.

Bemutattad őket egymásnak onnantól kezdve az ő dolguk hogy mit kezdenek egymással és mit nem.

Ha jó haver vagy akkor majd elmondod a srácnak hogyha valamit látsz...

20/L

2011. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MarySue ***** válasza:
Nem tudom, mennyire helyes a hozzáállásom, de én biztos figyelmeztetném a srácot, hogy vigyázzon a lánnyal.
2011. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Szerintem is szépen maradj csendben,ne szólj semmit,mert ha a csaj megváltozott,és most már rendes,hűségesebb lett,akkor lehet tetszik neki a srác tényleg!

Ha most kezdenél el dumálni,szétmennének.

Akkor ki lenne a hibás?

Kit utálnának?

Viszont!

Ha tényleg félrekacsingat a csaj,rosszul bánik a sráccal,és bizonyítékod van rá,nem csak valaki pletykás szavaiból hallod,akkor léphetsz már szerintem.

Én lépnék,mert nem akarnám h a legjobb barátomat bántsa valaki,még ismerős sem!

2011. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sose értettem, hogy mi a f.sznak kell beleavatkozni más életébe. Nekem is volt ilyen degenerált osztálytársam, aki folyton össze akart hozni valami ribanc barátnőjével, de nem foglalkoztam vele, sőt elküldtem a halál f.szára és ekkor abbahagyta.

Ha a srácnak van egy kis esze, akkor kiszűri, hogy mekkora egy repedtsarkú az illető, de ha nem azért te leszel a hibás.

2011. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom az első hozzászólással meg valamelyik későbbivel értek egyet. Tényleg leszarom én próbáltam neki elmagyarázni a csaj milyen de a srácot ez messziről nem érdekelte, mert annyira behízelegte már magát a csaj, ma is taliztak és bebetonozta a csaj magát. Véletlenül összefutottam velük és tisztára édelgős, kedveske megértő, hízelgő, csajszinak mutattat magát a tipikus...


De a srácra és a csajra tartozik, én szóltam neki, ha történik valami az már rájuk tartozik.


Amúgy én csak bemutattam egymásnak a kettőt, nem akartam senkit senkivel összehozni, csak gondoltam hátha.

2011. okt. 17. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!