Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok járnátok olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan fiúval aki visszahúzó és csendes?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 19:07
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
ja és félénk
2011. okt. 17. 19:08
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
a lányok nevében: igen.
2011. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
1. vagyok sok lány szeret irányítani meg tanítgatni a kezdő palikat nekem is volt benne részem csak onnan tudom.
2011. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Igen, de nem árt ha a bátorságodat összeszeded ha megtetszik egy lány és odamész hozzá. :)
2011. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok,és már volt barátnőm :)

15f

2011. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

én is ilyen fiú vagyok, de le sem sz@rnak a szép, de még a csúnyább lányk sem,


ja és ez még a jobbik eset!


bizony volt,a ki keményen be is szólt nekem, nem is egy lány!!


jobb lesz, ha gyűjtöd a péntz prostira, mert más nem fog veled lefeküdni ingyen, max egy iszonyat undorító, ronda és egyben hatalmas libidóval rendelkező lány

2011. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
utolsó! én is így voltam vele, addig amíg nem jött a mostani barátnőm:) és nagyon szeretem és megvagyok vele! türelem és több bátorságot:)
2011. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 .:Laci:. ***** válasza:
56%
én is ilyen voltam :) csak meg kell találni azt a lányt akit szeretsz és ő képes megváltoztatni téged akaratán kívül :) mielőtt rátaláltam a páromra nagyon vissza húzódó voltam, pl ha szünetben beszélgettem egy haver odajött még valaki már nem nagyon mertem megszólalni, megbotlott a nyelvem meg ilyenek...aztán egyszer csak azon kaptam magam, hogy mintha kicseréltek volna, múlt hét csütörtökön egy mercis képzés miatt új társaságba kerültem és azt vettem észre magamon, hogy mintha kicseréltek volna, nem okozott problémát nagyon ismeretlenül beszélgetni meg ilyenek. a képzés ad nyelvvizsgát is, eddig az, hogy idegenek előtt megszólaljak németül kizárt volt, hiába tanultam eddig több mint 10 évet németül, egyszerűen nem ment, most meg gond nélkül elbeszélgetek németül akárkivel a csoportból :) és mindezt csak annak köszönhetem, hogy megtaláltam azt akit szeretek, azóta van önbizalmam ami eddig kb a bányász béka feneke alatt volt és nem félek mikor meg kell szólítanom valakit akár magyarul akár németül :)
2011. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

21:07

A helyesírásodból ítélve el tudom képzelni, hogy miért nincs barátnőd.. Nekem határozottan bunkónak tűnsz! Próbálj meg tenni azért valamit, hogy legyen barátnőd...

2011. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!