Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam randin egy csajjal (már ha lehet mondani annak, mert még semmi különös nem volt, csak beültünk valahova és egy jót beszélgettünk, de az a fő hogy mindketten jól éreztük magunkat). A csajt kb 2 hónapja ismertem meg, de csak nemrég kezdtünk el levelezgetni facebookon. Nos én szombat óta ma írtam neki először (egy facebook-levelet). Kérdeztem tőle, hogy miujság vele, meg hogy jól éreztem magam a társaságában, és hogy jövő hétvégén nem-e lenne kedve újra talizni. Utólag viszont fogtam a fejem, hogy miért nem sms-t írtam neki, mégis azt mindjárt megkapja, ezt meg ugye ha nem néz fel rögtön, vagy épp akkor nincs fent akkor nem. S ezen parázok most, hogyha netán nem jönne fel pár napig FB-re akkor nehogy már azt higgye hogy le se sz*rtam. Ha nem írna vissza hosszabb ideig, mit lehetne tenni ? Írjak neki smst/hívjam fel, vagy várjak míg válaszol ?
2011. okt. 17. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, szerintem azért elég gyakran felmegy megnézni h írtál e már neki... ehhez nem kell sms.

Ha meg nem volt szimp. neki a randi, akkor azt is észre fogod venni: nem jelentkezik vagy soká jelentkezik és akkorsem fog konkrét választ adni, h menne újra randizni veled vagy sem.

2011. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ehh..és még mindig nem írt. Igaz, van néha hogy 3-4 napig egyáltalán nincs gépnél :S szóval mindenbizonnyal most is az lesz...marad akkor az sms...mert ha még jövő hétvégére is el szeretném hívni akkor nem várhatok akármeddig.
2011. okt. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!