Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ilyenkor? :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor? :S (Bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

Elsőéves vagyok egy fősulin, és nagyon szimpatikus számomra egy srác, aki mellesleg a gólyatáborban csapattársam is volt. Tehát sokszor találkoztunk (mármint a többiek társaságában), és amióta elkezdődött a tanítás, időnként (sajnos nem elégszer) összefutunk órák előtt, után, vagy alatt, amikor esetleg egymás mellé ülünk, beszélünk pár szót. Alkalmanként váltunk 2 puszit is, a neten rövidített tananyagokkal segítünk a másiknak. Szerintem - külsőre legalábbis - bejövök neki, mert a gt-ben volt egy szavazás, és rám szavazott (titkos volt a szavazás, de megtudtam, hogy ő volt), hogy én vagyok a legszebb a csapatban, de ezidáig ennek nem sok jelét mutatta. Persze ha meglát a suliban, akkor mindig viccesen-furcsán felhúzza a szemöldökét, és mosolyog. Meg Fb-on is ő jelölt be, nem én, de ezek azért még nem jelentenek sokat. Főleg, hogy amikor buliban volt a csapat, csak páran voltunk 1ütt, és sokszor a többieket kereste, mert kevesellte a társaságot. Ha számítanék neki, akkor gondolom, ott maradna a közelemben... Á, úgy érzem magam, mint egy 14 éves...

Viszont a magam részéről sem tudom, hogy akarom-e ezt. Nem vele van baj, hanem a kapcsolattal. Elegem van a fiúkból, az a csoda, hogy egyáltalán felfigyeltem rá. Mi tagadás, nagyon érdekel, 2 hónapja sincs, hogy ismerem, de már sokszor álmodtam vele, de tudom, hogy a pasik jelentős része a szexre pályázik, márpedig én nagyon nem szeretem, ha használnak... Mit tegyek? :S


2011. okt. 1. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha most megkérdeznénk őt is,akkor lehet h hasonlóan vázolná a helyzetet, h van is valami meg nincs is, szerintem ő is bizonytalan, próbálj vele többet beszélni ha találkoztok :)
2011. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Más vélemény esetleg?
2011. okt. 12. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked akkor igyekezz minél többet vele lenni. Majd aztán kiderül a sok beszélgetés közben, hogy mennyire érdekled. De rövid idő ez ahhoz, hogy tényleg jól ismerd őt. Persze ha szimpatikus számodra akkor nem csoda, hogy így érzel. Ha nem akarsz nagyot bukni, akkor egyenlőre csak barátkozzatok és majd meglátod, hogy mi sül ki majd ebből. Én erre minimum fél-egy évet szánnék, de még akkor se biztos, hogy kellően kifogod ismerni.
2011. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát tényleg mint egy tini story.Lehet félénk,mert nem tudja viszonoznád -e az érzéseit.Szerintem a legkorrektebb ha megkérdezed,hogy bejössz-e neki,figyelj eddig sem volt semmi,szal semmit nem veszíthetsz.Legalább minden kiderül..Ez a "sóvárgás"utána nem sok mindent hoz,úgyhogy legyél bátor,mond meg ,h beszélni akarsz vele..megmondod te így vetted észre,és kíváncsi vagy rá,akár még nagyon viccesre is veheted a figurát,hogy ne egy ilyen kellemetlen beszélgetés legyen a vége.Nem mindenkinek egyszerű ez.Én már csináltam ezt,de csak akkor ha 100%-ra biztos voltam a "jelekben"és bevált.Mondom veszteni nem vesztesz:)Remélem segítettem..jaah és ha már összejöttök,akkor elkezdheted ecsetelni neki,hogy te nem ilyen kis r*banc vagy,aki lefektetteti magát aztán hello...mond meg kicsit talán komolyabb dolgokat szeretnél,hidd el annyi ribi van mostanában ,h a pasik szntem örülnek ha kifognak egy normális csajt..
2011. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,ha esetleg pozitív irányba fordul a dolog:)akk írd már meg ide ..:Dkiváncsi leszek mi lesz:)Szurkolok:)
2011. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vágd pofán.
2011. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!