Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Melyik kutyakölyökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Melyik kutyakölyökkel lenne nagyobb esélyem nálatok bevágódni? Melyik édesebb csajmágnes?

Figyelt kérdés

1.) Golden retriever: [link]

2.) Beagle: [link]

3.) Francia bulldog: [link]

4.) Huskey: [link]

5. Vizsla: [link]


Mielőtt jönnek a szörnyülködő hsz-ek, hogy görénység igy csajozni hozzátenném, hogy szeretem az állatokat és még mindig jobb, mint valami béna szöveggel elkezdeni. És itt tényleg csak a társalgás beinditója lenne a kutyus. A többi már jönne magától. :D


2011. okt. 18. 16:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Itt egy rangsor:

4,1,3,2,5

2011. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
72%
SZERINTEM MÁ MOST TÖK CUKIII VAGÍ :$ (nem kell neked ehez kutya:D) nálam má bevágódtál
2011. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nővéremnek aki már nem lakik velünk van egy vizslája, amit nagyon gyakran én sétáltatok ha látogatóban megyek hozzá.

Hát édesöcsém az még hagyján hogy nem csajoztam be tőle de szinte az összes konfliktusom ennek a kutyusnak köszönhető: hiába figyelek, van hogy nemcsak a fához bokorhoz pisil hanem néhány centilitert elereszt egy kukához vagy házfalhoz mert úgy lett megnevelve ahogy.ilyenkor persze mindig akad egy őstulok aki hőzöngeni kezd.némelyeknek az nem tetszik hogy a kutya megugatja az ővét(az utca túloldaláról:))

volt hogy amikor én voltam a lakásban csak a kutyával akkor nekem kezdett el keménykedni egy magyart akcentussal beszélő vendégmunkás hogy éjszakás volt és nem tud aludni az időszakonkénti ugatás miatt (pl jön vagy elmegy valaki vagy idegen kutyát lát az erkélyről)


ettől még szeretem a kutyát de van árnyoldala is ennek jelen esetemben főként csak az

2011. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Egy hiperaktív golden retriever,aki a világ összes csajához odamegy :D
2012. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!