Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ha a városban, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha a városban, vagy a buszmegállóban rátok mosolyog egy lány akkor odamentek hozzá?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Rám még soha nem mosolygott egy lány sem az utcán vagy buszmegállóban. Szóval nem tudom a választ :D
2011. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

tegyük fel hogy így történik, de még ahhoz sok tudatalatti módosító tréninget kell csinálni hogy sikerüljön:S

F18

2011. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha mosolyogni nem is, de bámulni bámult már lány elég feltűnően, de én nyuszi vagyok, meg nem is tartom magam helyes pasinak.


Nem mernék szerintem odamenni, de jól esne és talán visszamosolyognék. Ha egyértelműen nekem mosolyog.

2011. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Persze, mosolyogj vissza rá, és kérd meg, hogy kisérjen el egy közeli bokorba:D


Komolyra forditva, bárkihez odamehetsz :)

2011. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én sem megyek oda sajnos, pedig jó lenne ismerkedni. De én nem azért nem megyek oda hozzá, mert félek, hogy esetleg beégek. Kit érdekel, hogyha beégek, ha a környéken egyetlen ismerősöm sincs? Akik meg nem ismernek, azok meg ha esetleg ki is röhögnek magukban, úgyse ismernek, lehet hogy soha az életben nem fognak látni és én se őket, tehát ettől nem félek. És amúgy is pletykálni se tudnak róla, mert mit tudnak mondani? Volt egy srác, aki ezt meg ezt csinálta és tökre beégett egy csajnál...erre megkérdezik a barátnők, na de ki és kivel? nem tudom, egy srác volt egy csajjal...és így ha nincs semmi konkrétum, akkor már nem is érdekes a sztori. :D Tehát nincs miről "pletykálni" . :)


Szóval én nem azért nem megyek oda mert a beégéstől félek, hanem azért nem, mert egyrészt egy idegen lány, ha odamegyek hozzá, miről beszélgessek vele, miután megszólítottam? Pl. Szia! Jól nézel ki, aztán mondjuk megkérdezem, melyik buszra vársz? ...és ez után hogyan tovább? :o Szóval egy idegennel nem tudsz miről beszélgetni. :S Ráadásul a második dolog meg az, hogy a lányok nagy része sem szívesen ismerkedik ilyen helyeken idegen fiúkkal. Ugye mivel nem ismeri, nem tudhatja, kivel van dolga. Az így túl veszélyes kaland is lehet nekik.

2011. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:12


Pontosan!


Bár engem még igen jobban zavar, hogy mit gondolnak rólam azok az emberek, akik látják, hogy bepróbálkozok ennél vagy annál a lánynál ott.


Egyedül egy esetben sz@rok mindenki véleményére:


amikor részege vagyok. :)

2011. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!