Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korkülönbség? Segííítség! (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség? Segííítség! (lent)

Figyelt kérdés

16 vagyok ő meg asszem 13 évvel idősebb tőlem. Nem tudom mi lesz mi van. sosem volt párkapcsolatom semmilyen érintkezésem, és ez normális e és belevágjak e? Igaz hogy az idősebbekhez kötődök de most felvetette a találkozás lehetőségét, és nagyon kedves, úriember, nevezhetném bizalmasomnak.


Tanácsok, vélemények, megtörtént esetek bármi csak segítsetek! Előre is köszönet és hála.


2011. okt. 19. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Simán. 28 voltam amikor 17 éves barátnőm volt és másfél évig tartott, nagyon boldogok voltunk.


Hajrá!

2011. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem ennyi idős vagyok,mint Te. De a Párom és köztem majdnem 10 év van..és már lassan egy éve megvagyunk nagyon jól! Hogy ismerted meg?Szerintem amúgy nem a kor számít. De biztosra tudod,hogy Ő is hasonlóképp érez irántad?
2011. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...egyébként sok boldogságot! :) Én szurkolok. :)
2011. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetro ***** válasza:
100%
nekem érthetetlen hogy mit akar egy 29 éves férfi egy 16 éves lánytól. mármint érthetetlen egy dolgot leszámítva.
2011. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, hajrá! 20
2011. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

semmit sem tudok, most fejlődök...

és semmi sincs csak fel lett vetve ez az ötlet

2011. okt. 19. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:
lehet müködöképes is de lehet hogy nem... nekem most volt egy pasim 12 év volt köztünk, én 25 vagyok szal már érettebb. de mégse jöttünk ki jol mert voltak már jelei hogy ö máshogy gondolkodik,hiába illettünk össze életmodilag,hobbiilag.nem müködött..nektek nehezebb mert te még most alakulsz ki, én 16 évesen gyökeresen ellentéte voltam annak ami most vagyok.de tapasztalatnak én belevágnék. max ha nem sikerül legalább ilyet is tapasztaltál:) én az összes kudarcos kapcsolatomat egy jo tapasztalatnak fogtam fel mindig is. fáj persze de nyilván el is mulik.
2011. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én 16 voltam és akkor 30 éves barátom volt, egy hónapig tartott....de nekünk nem működött.....illetve én nem tudtam vele lenni, nem vonzódtam hozzá se sexuálisan se sehogy....mert a korkülönbség mindig ott motoszkált a fejemben! de ha téged nem zavar a korkülönbség, akkor HAJRÁ! Mások véleményével meg SOHA nem kell foglalkozni :D
2011. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért arra is gondolj, hogy lehet csak meg akar lékelni. Az életben semmi sem csak fekete vagy fehér.
2011. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mioztunk pont 13 ev van. Nagyon szeretjuk egymast, bar meg csak kialakuloban van minden, meg semmi sem biztos, de egyaltalan nem zavar a korkulombseg. en 20 vagyok o pedig 33 eves.
2011. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!