Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most csak szerintem nagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak szerintem nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki fogjuk rá tetszik.. nagyon..kedvelem meg minden.. de félek vele összejönni mert még csak 15 éves.. jól néz ki..nagyon.. de, félek hogy még éretlen és h csak 1 hétre kellek neki aztán megun.. én 17/F vagyok.. és nem tudom.. belevágjak? :S
2011. okt. 22. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2 év nem sok, főleg ha a fiú az idősebb, de egyébként a lány gondolkodásmódjától is sok függ.
2011. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
hát.. inkabb ne sztem :S
2011. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az a 2 év az semmi :D
2011. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
egy 15 éves lány még gyerek sztem..
2011. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
A 15 éves lány csak a szüleinek gyerek, egyébként már csak fiatalkorú. Mint tudjuk a lány belülről, meg testileg is felkészültebb nagyjából 2 évvel, a kapcsolatra. Tehát vehetnénk úgy is hogy egyidősek vagytok testileg, de lelkileg ezt nem tudhatom. Azonban már láttam olyat is, hogy 15 éves lány 24 éves fiúval jár. Na az már tényleg pedofil. Ha kedvelitek egymást VÁGJ bele!
2011. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

de nagyon okos.. és komoly tervei vannak a jövőre nézve..

és nem bulizik éjjel-nappal.. és ez nagyon tetszik benne..

áh miket beszélek én belezúgtam :S:S::SS

2011. okt. 22. 19:40
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Mint már mondtam próbáld meg!

Egyébként 15/F vagyok.

2011. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hat akkor jarj vele, de ne csodalkozz, ha nem akar szexelni..
2011. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
egy 15 éves lány nem csak a szüleinek gyerek. egy komoly kapcsolathoz igenis h gyerek. dehat nem kell h minden kapcsolat feltétlenül komoly legyen, nemde? :DD
2011. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ezaz..

de szerintem ő egy komolyra is vevő lenne.. v nem tudom.. de nem akarom én feleségemnek xD majd meglátjuk meddig bírjuk.:)

2011. okt. 22. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!