Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy csaj 2hete ismertem meg azóta sokat beszélünk sajnos csak msnen meg telefonon. Az exével lassan 2hónapja szakított aki még meg is ütötte. De azóta az exbarátja hívogatja meg ír neki,ez még nem is gond csak hogy ő visszahívja és beszél vele. De nekem meg mondja hogy kedvel meg végre találkozhatnánk meg stb... .Múlt hétvégén megbeszéltünk egy randit de lemondta, mert nem ér rá. Utána ismerősöm mondta hogy látta az exével. Most hétvégére is megbeszéltük hogy találkozzunk de ezek után nem sok kedvem van. Szerintetek lenne értelme vagy veszett ügy. (Bocs hogy hosszú lett és kösz ha elolvastad) 20/F
2011. okt. 20. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szerintem nem érdemes. Egyrészt, a visszatérő ex-barát az egy nagyon rossz oldal. ha meg is ütötte, az azt jelenti hogy aggresszív, és lehet téged is betalál ha megtudja hogy a csajjal kezdtél. Emelett valószínűleg nem adja fel amíg a csaj nem fogadja vissza. Az olyan lányok akik pedig nem hagyják ott rögtön azt a srácot aki megüti, azok buták. Szerintem hagyd a francba! Keress értelmesebb csajt! :) 19/F
2011. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem hagyd ezt a lányt... Ha még tartja a kapcsolatot az exével, akkor - még a vak is láthatja - érdeklődik iránta, nem közömbös számára. Ebben a kapcsolatban te csak másodhegedűs lennél.


24N

2011. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!