Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha új pasi van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha új pasi van a láthatáron ti mire figyeltek oda jobban?

Figyelt kérdés

Amikor vkinek nincs barátja, akkor van h nem foglalkozik magával annyira. Mikor bejön egy pasi a képbe mi az első amin változtattok?


Elmentek tornázni, vagy új ruhákat vesztek? Kozmetikus, fodrász, ékszerek, új fehérneműk..szőrtelenítés?


És a viselkedésetekben figyeltek e oda valamire? Pl olyan hibára ami régen tönkretett egy kapcsolatot, vagy pasikat zavarta?


Valamint az új kapcsolat elején a pasival kapcsolatban mire figyeltek? Milyen legyen, ne legyen?


Pasik is válaszolhatnak.


2011. okt. 20. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván az ember ilyenkor akaratlanul csinosabban jelenik meg ha ott lesz a kiszemelt. Lehet hogy elmész fodrászhoz mert attól magabiztosabb leszel (de hidd el, férfi nem nagyon veszi észre, hacsak nem vagy katasztródális állapotban)

De szerintem mindegy. Ha működik és tetszetek egymásnak, akárhogyan is észre fog venni. Én pultosként dolgoztam amikor találkoztam a mostani párommal, eleinte csak munkaruhában 12-14 óra meló után látott, úgy tetszettem meg neki. Az első randinkon egy 16 órás munkanap volt mögöttem.

Gyönyörűnek látott úgy is. Szóval csak bízz magadban.

2011. okt. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Első válaszoló vagyok: nehogy odafigyelj valamire magaddal kapcsolatbann. Légy természetes! Ha úgy nem kellesz, ne akarjon sehogy.

és igen, randiközelben már szőrteleníts, sose tudhatod. :)

2011. okt. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én férfiként meg tudom erősíteni, amit a hölgy írt fentebb. Legyél olyan, amilyennek megismert, ahogy megtetszettél neki. Legyél önmagad. Ha eddig nem volt kozmetikus, ékszerek stb., akkor ezután se kezdd el miatta. Talán még el is venné a kedvét.
2011. okt. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia! osztom a véleményt a többiekkel,minek túlspilázni a dolgokat? Ha megszeret olyannak szeressen amilyen vagy :) Smink nélkül,torna nélkül,fogyás,vagy ilyesmi nélkül :) Magadért szeressen,ne azért ami később válhat belőled :)
2011. okt. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor általában megpróbálok fogyni, és csinosabban öltözködök, parfümöt használok - amit egyébként hétköznapokon nem szoktam.
2011. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez épphogy fordítva van.. Ha nincs senkid, mindig díszbe öltözve lépsz ki az utcára, adsz magadra, jó csaj/pasi vagy, játszod az elérhetetlent, elutasítasz mindenkit.. aztán belebotlasz az első balfácánba, akiben találtál valami pluszt(de mit?! -.-) és kezdesz igénytelenedni.. Már nem sminkeled magad annyira(lány esetében), nem ügyelsz a megjelenésedre olyan intenzíven, mint azelőtt, mert a pasid/csajod úgy szeret ahogy vagy.. Tapasztalataim szerint, ez a variáció gyakoribb, mint amelyet te említettél.
2011. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem csak muszáj összeszedni ilyenkor magunkat,mert a pasik a látványra buknak, max azok nem akik félnek egy jó csajtól.
2011. okt. 21. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítés, igényesség amúgy is alap. Ilyenkor tartózkodom a régebbi, kopottabb ruháimról, vagy azoktól, amelyek nem állnak olyan jól. Csak nekem van egy gyanúm, hogy ezekből - a hozzászólók által is taglalt - változásokból a fiúk nem sokat érzékelnek. Nekik a csinos és a nagyon csinos lány között nincs nagyon különbség. Fiú tesómból kiindulva, őket abszolút hidegen hagyják a ruhák, ékszerek stb.
2011. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!