Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legszebb csajok általában buták, idióták és a legnagyobb barmokhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 01:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Jaj ez de cukimuki kérdés!!!Én nem tudom de te naon vonzó vagy:P
2011. okt. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez van,legyél te is olyan,és megérted :D
2011. okt. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
de amúgy a búzák is ostobák :D
2011. okt. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Oszt' mégis kihez vonzódjanak, hozzád? Miért, mit tudsz nekik nyújtani? Ők szépek, te meg cserébe..?
2011. okt. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Cserébe letépem a farkadat és megetetem veled.
2011. okt. 21. 02:54
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocs a kommentért, csak egy haverom szórakozott. Amúgy szerintem azért vonzódnak a barmokhoz, mert ők kemények és azért hülyék, mert nincs szükségük észre.
2011. okt. 21. 03:01
 7/19 sámliműszerész ***** válasza:
Miért kell ilyen idióta kérdést beírni? Ha egy kicsit körülnéznél, plusz sebességbe raknád az agyad mielőtt hülyeségeket kérdezel, lehet hogy még találnál is valakit magadnak.
2011. okt. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést, mert nem tudok nőt szerezni. Csupán érdekel mások véleménye erről a témáról.
2011. okt. 21. 03:49
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

"Oszt' mégis kihez vonzódjanak, hozzád? Miért, mit tudsz nekik nyújtani? Ők szépek, te meg cserébe..?"


K.rvára fordítva van. Ha a csajok elvárják, hogy magas, izmos, jóképű, szórakoztató, gazdag legyek és én mindezt biztosítom is nekik, akkor ők mit adnak cserébe. Az, hogy jól néznek ki egy dolog, de hosszútávra édes kevés.

2011. okt. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert csak a külső érdekli őket, de ez a csúnya csajokra is igaz.
2011. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!